eyefind kullanıcısının son içeriği

1. E

Soru Redmi Note 7 Pro - Google hk.

Teşekkürler.
  2. E

Soru Redmi Note 7 Pro - Google hk.

Merhabalar. Çin stock rom yüklü Note 7 Pro 6/128 telefonum var. Stock romu değiştirmeden Google kurmak istiyorum. Google Installer v2 ve v3 denedim. Kurulumu sorunsuz yaptı ancak Google Play Store'a tıkladığımda tam açılacak gibi olup kapanıyor. Açılmıyor kısacası. Yardımcı olursanız sevinirim...
  3. E

Yardım Stabil Rom arıyorum

selamlar, mi 8 se için Stabil rom arıyorum, stock rom bile sorun cikarmaya basladı. play storeda problem yasiyorum. bir arkadasim eu 10.3 sorunsuz onu kur demisti ama nereden nasil bulabilirim?
  4. E

Yardım Mi 8 SE Sebeke gitti

verdiğin linkteki modemi kurdum fakat sensör çalışmıyor. portrede sıkıntı yok. sensör için ne yapabilirim? her aramada teli kulağıma koyarken tuş kilitlemek zorunda kalıyorum
  5. E

Chine stock romda da modem problemi oluyor mu?
  6. E

stock romda da modem sorunu cikiyor mu?
  7. E

Az once miui stock roma android 10 guncellemesi geldi. guncellemeden sonra imei falan duruyor ama sebeke yok. servis yok hatasi aliyorum. sebebi nedir? telefonu sifirladim yine duzelmedi. diger sim slotunu denedim o da duzelmedi. imei numaralari da kayitli
  8. E

Yardım Fastboot Kapanıyor

deneyeyim teşekkürler
  9. E

Yardım Fastboot Kapanıyor

selamlar.. Mi8se cihazımı fastboot moda alıyorum, Mi Flast Tool ile sirius kuracağım, Refresh butonuna basınca telefon kapanıyor, sol üstte küçük beyaz yazıyla açmak için pover basın yazıyor.
  10. E

Çözüldü China Stable Romlar Hakkında

Çok teşekkür ederim, sağ ol
  11. E

Çözüldü China Stable Romlar Hakkında

İyi akşamlar, az önce bir konu açtım ama sanırım sorunumun çözümü yok. Merak ettiğim bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var; *China Stable Rom'ların tek sorunu TÜrKÇE dil desteği bulunmaması mı? *China Stable Rom'a yine üzerinden indirdiğim Google Installer kurduğum zaman, google ve...
  12. E

Soru Mi 8 SE - Hangisini kurmalıyım?

Kolay gelsin arkadaşlar, mutlu haftasonları diliyorum. Mi 8 SE cihazım var. Miui 10 - 9.1.24 China Rom yüklü, fastboot ile yükledim. Sonrasında EU rom kurmaya çalıştım TWRP ile, TWRP ve EU rom'da farklı versiyonlar denedim ama işlem bitince Fastboot mod'da kalıyor. China 9.1.24 uyumlu eu rom...
  13. E

Yardım Mi 9 T Hard Brick

miracle box crack falan degil. ucretli aldim boxı. yetkili hesap dediginiz ne oluyor tam olarak
  14. E

Yardım Mi 9 T Hard Brick

hocam Edl moda aliyorum COM6 olarak gorunuyor miflash'da. ama yazilim atmaya calisinca MiFlash kredi istiyor. miracle box'da da Format Error ID 1001 hatasi veriyor
  15. E

Yardım Mi 9 T Hard Brick

ozelden iletisime gec dediginize gore ucretli bir yardimdan soz ediyoruz. ucretli bir sekilde zaten yaptirabilirim. burada sorunumu sizlerle cozmek icin yardim istedim. bu arada miracle boxım var. onunla cozmeye calisiyorum fakat olmuyor. atladigim birsey var sanirim
Üst Alt