experz kullanıcısının son içeriği

1. E

İnceleme Mi 9T Deji Batarya Değişimi

Deneyeyim. EDİT: Telefonu topladım tuşlar ve şarj sıkıntısız çalışıyor şuan. Yardımların içinde teşekkür ederim dostum.
  2. E

Arka kapak açık şuanda. Takılı değil.
  3. E

Telefonu açtım şarj yarıya kadar dolmuş. Ama bu sefer garip bir şekilde ses açma kısma ve güç tuşu çalışmıyor. Ekranı çift dokunma ile kilidi açıp kapatıyorum ama yan tuşlar çalışmıyor. Batarya bağlantısını söktüm tekrar taktım şarj oluyor ama güç tuşuna uzunca basınca tepki yok. Biraz daha...
  4. E

İlk taktığım da yanıp söndü şuan sabit yanıyor ışık. Pili dejinin kendi sitesinden aldım.
  5. E

Takayım 1 saat falan dursun bakayım. Sonuç ne olacak. Üst bildirim ışığı yanıp sönüyor hayırlısı bakalım.
  6. E

Bataryayı taktığımız da hemen açılıyor mu ? Yoksa şarj etmeye gerek var mı ? Taktım ama telefon açılmadı bende. Eski bataryayı taktım tekrar açıldı.
  7. E

Bende az önce sipariş verdim. Gelince takacağım. Şuan MIUI 11.0.5 kullanıyorum. Seri bir rom ama şuan pil konusunda bir şey diyemiyorum. Onu da yeni gelen pil ile test edeceğim.
  8. E

MIUI 12.5 Mi̇ 9T/K20 OneOS MIUI 12.5 Android 11 21.11.3(Stabil Sürüm)

Bu one os beni yok yere uğraştırdı. Donanımsal sandığım ahize sorunu yazılımsalmış. İşin kötü tarafı telefonun ahizesini temizlediğim güne denk gelince bu sorun kendim bozdum sandım ahize aldım. Söktüm taktım yine aynı olduğunu görünce. Eski ahizesini takıp farklı rom attım şuan sıkıntısız...
  9. E

Rom Mİ 9T/K20 - dotOS 6.0.0 Beta Android 12L Official Rom [AOSP] 11.04.2022

İmkansız değil aslında. Yapılmak istense yapılır,neyse artık bu şekilde kullanacağım yada miui geri döneceğiz.
  10. E

Rom Mİ 9T/K20 - dotOS 6.0.0 Beta Android 12L Official Rom [AOSP] 11.04.2022

Bu romda koyu moda geçmeyecek şekilde güç tasarruf moduna alabiliyor muyuz ? Ayarı vs var mı ? Tüm aosp romlarda bu durum var sanırım.
  11. E

Rom Mi 9T/K20 - MIUI 12.6 Android 11 - 21.6.23 Mi-Globe ROM

Ben de yüklü herhangi bir sorun yaşamadım bu romda.
  12. E

Yanlış hatırlamıyorsam konuda başka bir arkadaş farklı batarya kullanmıştı onda nasıl bu kapak mevzusu acaba.
  13. E

Yardım edermisiniz

Gelir
  14. E

MIUI 12.5 Mi̇ 9T/K20 OneOS MIUI 12.5 Android 11 21.11.3(Stabil Sürüm)

En son sürümde pil durumu nasıl,kullanan varsa bilgilendirirse sevinirim.
  15. E

Soru Miui 13

Bence gelecektir. Gelmemesi için bir neden göremiyorum.
Üst Alt