exen1907 kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Mobil veri kullanamıyorum

Fabrika ayarlarına dönderdim düzeldi yanlız bazı cihazlarda format atınca IMEI gidebilir onu göz önünde bulundurun
  2. E

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.1.0 RGGMIXM İndirme Bağlantısı [Android 11]

Eski güncelleme ayarını bulamadım yardımcı olur musunuz
  3. E

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.1.0 RGGMIXM İndirme Bağlantısı [Android 11]

Skasakci1, Hocam deprem olmadan cihaz uyarabiliyor demişsiniz bunu nasıl aktif edebilirim
  4. E

Hayır plaka 1 sene önce atıldı bu olay 3 günlük arama ve mesaj da sorun yok
  5. E

Yurt dışı IMEI atılmış cihaz
  6. E

Tercih edilen ağ ayarı 4.5g sıfırlama yaptım olmadı
  7. E

Merhaba Mobil veri açık olduğu halde internete giremiyorum aynı zamanda volte açık ama volte simgesi gözükmüyor mobil ağlardan 4.5g açık ama 4.5g simgesi gözükmüyor bunların hepsini daha önce kullanıyordum fakat birden bire hepsi kayboldu sebebi nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim
  8. E

Yardım Note 8 pro tema sorunu

Bölgeyi hindistan yap düzelir
  9. E

Soru Güncelleme

Mıuı v11.0.6.0 yazıyor güncellemede 1581524061 Peki hocam brick olmaz demi daha önce kullandığım mi 8 se de güncelleme yaptığımda fastboot da kalıyordu ekran
  10. E

Soru Güncelleme

Twrp yok cihazda bildirim geldi güncelleme var diye oradan yapsam sorun olurmu
  11. E

Soru Güncelleme

Yurt dışı note 8 pro kullanıyorum güncelleme geldi güncellesem imei uçarmı cihaz brick olurmu
  12. E

Soru Hoparlör

Selamünaleyküm arkadaşlar bu telefon nun hoparlör sesini yükseltmek mümkün mü eski mediatek işlemcili telefonlarda ses yükseltme oluyordu note 8 pro da olurmu
  13. E

MIUI 11 Mi-Room V11 Stabil Rom Konusu Tüm Cihazlar İçin...

Nasıl yüklediniz kısaca anlatırmısınız ilk yüklediğiniz de şebeke sorunu oldumu
  14. E

MIUI 11 Mi RooM MIUI 11 Beta 20.3.26

Stable tahminen ne zaman çıkar?
  15. E

Rom Masik X 1.7 ROM Xiaomi MI 8 SE

Romu yükledim telefon açıldı ama twrp uçmuş
Üst Alt