eXcitinG kullanıcısının son içeriği

1. eXcitinG

Gcam [ROOT] [ANDROİD Q] Google Kamera 48mp Mi9T/Pro - Mi9 [GÜNCEL]

Birde magics vs yüklü olmadan direk kullanabilsek ne güzel olurmus
  2. eXcitinG

Mod Mi 9T/K20/Mi 9T Pro/K20 Pro Gcam Arşivi

Bende google camera varmış 7.0 sürümü bu sürüm 6.1 mi acaba ? Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. eXcitinG

Mod Mi 9T/K20/Mi 9T Pro/K20 Pro Gcam Arşivi

9T için uygun değil galiba bende düz 9T
  4. eXcitinG

Rom [Android 10] Redmi K20 / Mi 9T - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta - v11.0.6.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

peki kullanan güncelleyen arkadaşlar bu sürümden memnunlar mı ben şuan ki 11.0.5 sürüm den memnunum bir sorunum yok eskiden karanlık modu kullanamıyordum çok fazla enerji tüketiyordu şimdi ise o sorunda çözülmüş. yeni sürüm nasıl sizce geçmeye değer mi ? indirmeye başladım şimdi.
  5. eXcitinG

Rom [Android 10] Redmi K20 / Mi 9T - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta - v11.0.6.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

Sabah dan beri indirme ye çalışıyorum indiremedim lütfen biri şunu normal indirebileceğimiz yere yükleyebilir misiniz cok sinir bozucu
  6. eXcitinG

Uygulama MIUI 12 Super Canlı Wallpaper v2.0 [Editlendi]

12 ne zaman cıkıyor tam olarak belli mi ? böyle şeylerle çok ugraşmak istemiyorum kararlı yazılım cıkınca günceller kullanırız memnun musunuz 12 den ?
  7. eXcitinG

Soru yurtdışı cihazım hakkında

daha hiç rootlu yaptırmadım yigene de almıştım ona root yaptırdık kullanıyor ama ilk root yapımında sorun vardı düzgün olmamıştı bazı uygulamalar sacmalıyordu tekrar atılacaktı bakalım şuan ben memnunum bir sorun yok. önerin için teşekkürler BL kiliti açık diye düşünüyorum cünkü mesaj gelince...
  8. eXcitinG

sorgulattım kayıt dışı diyor ama bunu daha önce yaptım ben sorgulattım sonuç değişmedi ürünü aynı şekilde kullanabiliyorum ben root falan yaptırmadım üşenmiştim telefoncu ya gidip root attırmaya işlerim yogundu 3 4 defa mesaj geldi bir daha gelmedi ve ürün kapanmadı 4.5 g volte vs hepsini...
  9. eXcitinG

merhaba yurtdışı kapalı kutu telefoncu dan gecen sene mi 9t aldım ama ürüne root yapılmadı vede 1 yıla yakındır ürünü kullanıyorum telefon kapanmadı btk dan mesaj geldi kapanacak diye defalarca ama kapanmadı. sizce ne olmuş olabilir beni es mi geçtiler nasıl oldu çözemedim telefonun tüm...
  10. eXcitinG

Soru Xiaomi Hangi Modeli Sizce Tavsiye.

büyük ekran olabilir sakıncası yok ama fiyatına baktım 4000 tl 4500 tl arasında gidiyor daha hiç o rakamları vermedim bir telefona telefon için çok geliyor gözüme. 9t Pro en son aklımda şuan ön kamerasından dolayı ve çentiksiz tasarım işlemci farkı ile. ama oda 4 bin tl üzerinde yurtdışı mı...
  11. eXcitinG

Soru Xiaomi Hangi Modeli Sizce Tavsiye.

merhaba birşey danışmak istiyorum sizlere arkadaşlar, daha önceden iphone kullanıyordum onu satıp Mi 9T yurtdışı kayıtlı telefon aldım ilk defa 2 3 aydır kullanıyorum bir problem yok. telefonu satıyorum bir arkadaşım beğendi istedi ama ben ne alacağımı ve yurtdışı kayıtlı mı yoksa türkiye...
  12. eXcitinG

Soru Global versiyon & EEA versiyon farkı

Bende merak edip duruyorum artık bu sürüme gececeğim daha iyi gibi duruyor
  13. eXcitinG

Soru EEA rom ve Global ROM

EEA rom daha iyi duruyor galiba yurtdışı cihaza imei atılınca rom değişikliği yapınca imei ucuyor mu ?
  14. eXcitinG

Soru always on display

Bu özellik gelmedi herhalde daha
  15. eXcitinG

Recovery [Android Q] Redmi K20 / Mi 9T- Twrp 3.3.1-1031 Tek Tuş Yükleme Aracı

ilk defa böyle birşey yapacağım için birşey sormak istiyorum. twrp yi pc ye indirip pc deyken kur diyince kablo bağlı iken. telefona mı kuruyor pc ye mi kuruyoruz programı ? biraz daha detaylı anlatma imkanınız var mı ? hem pc de hem telefonda mı twrp yüklü oluyor ? birde sdcard gözüküyor ama...
Üst Alt