excellency1u kullanıcısının son içeriği

1. E

Rom mi 6 xenonHD

Hocam sana ozel mesaj atamiyorum bir kac sorum olacakti MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. E

İnceleme Mi6 En uzun ekran süresi veren rom (2018)

Yoğun kullanımdan kastınız nedir hocam keşke kullandığınız programların pil istatistiklerini vs de ekleseydiniz pil süresi istatisiklerini vs görebilsek çok iyi olurdu.
  3. E

Yardım Aramalarda Otomatik Hoparlör Açılıyor.

Mesajimi duzenledim gerekli eklemeleri yaptim. Uyari icim tesekkurler MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. E

Yardım Aramalarda Otomatik Hoparlör Açılıyor.

Konu başlığında belirttiğim gibi arama geldiği zaman otomatik bir biçimde hoparlör açılıyor el ile kapatmak zorunda kalıyorum buna ne sebep oluyor onuda bulamadım maalesef. ama çözümünü bilen birileri vardır muhakkak diye foruma konu açmayı uygun gördüm. Dün kendi kendine bu sorun belirdi.
  5. E

Çözüldü Oyun oynarken pilin cok hizli tukenmesi

Bazı testlerde insanların yolladığı screenshootlara baktığımda 10 saat ekran sureleri, oyun müzik vs kullanımları falan olduğu için benim surelerim az geldi. Lakin telefonu ilk aldığımda miui 8 yüklü idi cok daha uzun ekran sureleri alıyordum oyun oynarken. Surelerin iyi diyorsanız madem o...
  6. E

Çözüldü Oyun oynarken pilin cok hizli tukenmesi

Merhaba, Telefonumdan çok memnunum kullandığım rom ise epic rom miui 9. 7.12.14 beta. Pil performansı genel anlamda iyi fakat oyun oynamaya kalktığımda aşırı hızlı şekil de pilin tükendiğini gözlemledim. Bunun sebepleri neler olabilir neleri kontrol etmem gerekli sizce. Pil performans...
  7. E

Rom MIUI 9 - 8.3.8 Global Beta ROM Güncellemesi

o zaman gayet iyi. teşekkürler cvp için.
  8. E

Rom MIUI 9 - 8.3.8 Global Beta ROM Güncellemesi

mi6 ya kuran oldumu oldu ise sarj durumu nedir ? süreler iyimi.
  9. E

Yardım 9.0 stabil Eu rom batarya bilgileri

Normal kullanımım bu benim fakat bende eu romda da dediğiniz kadar ram kaliyor birşeyler sistemimi sürekli tüketiyor siz google uygulamalarını falan kullanıyormusunuz hersey sürekli acikmi. Ne gibi ayarlar yapıyorsunuz birde hangi sürüm kullaniyorsunuz MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  10. E

Biraz düzelttim ekran süremi sanirim yarin daha fazla ekran suresi alabilirmiyim bilmiyorum. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. E

Onuda kullandim maalesef sarjim cok gitti o romda da bu romdan once onu kullandim. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. E

Ben tüm izinleri kapatmama rağmen kendi kendine facebook messenger vs vs gibi uygulamalar kendini açıyor. Kac kez temiz kurulum yaptım farklı romlar yükledim ama bunun önüne geçemedim bir türlü. Dediklerinizi uyguluyorum fakat herhangi birşey değişmiyor. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  13. E

Ne yaptıysam bunun üzerine çıkamadım bekleme suresi 1 gun 18 saat neredeyse 2 gun. Daha uzun sureler icin Ne yapmam gerekiyor onuda bilmiyorum. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. E

Ben o sürüm çıktığında yüklemiştim ve telefonda cok fazla şekilde sarj tüketimi vardı. Şu an memnunum halimden MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. E

Surum kac sizin MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt