evrenparlatan kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım İnstagram Hikaye Yüklenmiyor.

Herkese merhaba, iyi forumlar. 3 gündür instagramdaki arkadaşlarımın hikayelerini göremiyorum. Tekrar yükleyin işareti bulunuyor ama tıklamam bir işe yaramıyor. Sorunun çözümü bilenlerin yardımlarını rica ediyorum.
  2. E

Yardım Uygulama Bildirim Tekrarı

Bu bölümü bulamadığım için sizden destek talep ettim :) 1577314534
  3. E

Yardım Uygulama Bildirim Tekrarı

Merhabalar herkese, İnstagram - Sms mesajları gibi bildirimleri okuduğum halde 10 dakika sonra yeniden hiç okunmamış gibi düşüyor bildirim çubuğuna. Uygulama içerisine girip bakıyorum fakat yeni gelen bir şey mevcut değil okunanlar tekrar tekrar düşüyor. Bir çözümü var mıdır ? Bilen varsa...
  4. E

Xiaomi mi Band 4 son güncelleme ile artık türkçe oldu!

Hocam selamlar, bu beta sürüm mü ? Eğer orijinal sürüm ise sadece güncelleme yapmak yeterli oluyor mu ? Bilgi verirseniz sevinirim
  5. E

Yardım İnstagram - Whatsapp - Facebook Bildirim Sesi Çalmıyor

Öncelikle bu kadar emek verip yazıp anlatım sağladığınız için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi uyguladığımda mesaj bildirim sesleri gelmeye başladı. Bilgi paylaştıkça daha da değerli oluyor. Teşekkür ederim
  6. E

Yardım İnstagram - Whatsapp - Facebook Bildirim Sesi Çalmıyor

Merhaba arkadaşlar, İOSdan Androide geçiş yaptığım için hakim olamadığım konular var. Bunlardan bir tanesi ise telefonum sessiz modda değilken bile gelen bildirimlerin sadece titriyor olup sesli bir şekilde çalmıyor olması. İstediğim bildirim çalma sesini seçmiş olmama rağmen yine çalmamakta...
  7. E

İpucu Uygulama Çekmecesi Özelliği Geldi

Kusura bakmayın orayı net görememişim. Teşekkür ederim.
  8. E

Ana Ekranı seçtiğim zaman içerisinde sadece , Varsayılan Başlatıcı - Uygulama Kasası - Aramayı Açmak içi yukarı kaydır - hücreleri doldur - boş hücreleri doldurmak için salla - ana ekran düzenini kilitle - ana ekran düzeni - bellek durumunu göster - tavsiyeleri göster kısmı var harici bir...
  9. E

Merhaba, MİUİ 11 sürümünü telefonum bugün aldı. Çok araştırdım fakat bulamadım bu özelliği aktif etmeyi. Bana da yardımcı olabilir misiniz ?
  10. E

İnceleme Xiaomi Airdots İnceleme

Ben sadece Flac dosyasında 2 khz ile 6 khz arasında daha temiz seslerin kulağıma yansıdığını farkettim. 16 - 60 hz zaten kulaklıklarda pek duyulur değil. Fakat kick frekanslarını oluşturan 60 -200 hz beni gayet tatmin etti
  11. E

Sahne aldığımız yerlerde profesyonel ses sistemleri kullanıldığı için flac kalite olmasına dikkat ediyorum ben. Bu kulaklık ile film izlemek, telefon görüşmesi yapmak ve ara sıra müzik dinlemek için kullanacağımdan ötürü profesyonel bir şey olmasına da pek ihtiyacım yok doğrusu
  12. E

Cihazın Kbps değeri hakkında bilgiye sahip değilim. Benim müzik arşivim FLAC kalitede dosyalarından oluşmakta. Bu yüzden memnuniyetimin yüksek olması sebebi olabilir
  13. E

Soru Airdots Nereden Alınır?

Şu an Laptop üzerinden eşleştirip müzik dinlemekteyim. Ben fiyatına göre şimdilik memnun kaldım. Telefon görüşmesi de yaptım denemek için gayet stabil çalışmakta 1574371170 Şöyle düşünelim aramızdan birisi 150 TL birden ödemek istemiyor aylık taksitler halinden almak istiyor. Trendyol sitesinde...
  14. E

Ben bu bahsettiğiniz Wifi vs. durumlarından bahsetmek yerine tamamen kötülenen kHz sorunları, mikrofon problemleri vs. üzerinden bir inceleme neticesinde bilgi vermek amaçlı yazdım. Tekniksel olarak konuşmak gerekirse diyelim...
  15. E

Soru Airdots Nereden Alınır?

Aylık 16 TL tarifeye ek 12 ay yansıtıyorlar. Nakitte alabilirdim ama daha bir güvenir oldum anlık bir gaza gelip satın aldım :)
Üst Alt