Evrenel kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Mi note 10 twrp ve usb bağlantı sorunu

Sorun pc nin telefonu tanıması değil, pc nin telefonu hiç görmemesi ya usb bir şekilde disable oldu yada usb portu bozuldu ki buna çok imkan vermiyorum. Bu programda bulamıyor telefonu. Şu an için pc ye bağlamadan twrp sorununu çözmem gerekli öncelikle
  2. E

Hocam cihazı pc görmüyor ki, usb gitti nasıl bu proramı kullanıcam
  3. E

Evet hocam açık ve çalışıyor
  4. E

Arkadaşlar selamlar, Benim şöyle bir sorunum var, telefonum mi note 10, bootloader açık, twrp yüklü. En son zip dosyası ile rom yükleme yaptım eu rom ancak ondan sonra telefonu pc ile bağlayamıyorum şarz oluyor ama pc görmüyor, farklı kablolar ve farklı pc ler lede denedim sorun çözümedi, twrp...
  5. E

Uygulama Wsm Tools ve eklentileri

Hocam alttaki linktekini yükledim, ama üstekini yükleyemedim, xposed installer yüklü şu an telefonda ama framework aktif değil diyor ne yapmam lazım Mi5 miui8 yüklü MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. E

Yardım Mİ 5 Wifi Sorunu

gönderiyorum hocam şimdi
  7. E

Yardım Mİ 5 Wifi Sorunu

görmedim hocam mesajınızı 32 gb lik model
  8. E

Yardım Mİ 5 Wifi Sorunu

root çalışıyor ancak (titanium backup ile denedim) mac spoof root olamıyor
  9. E

Yardım Mİ 5 Wifi Sorunu

telefona root dosyasını twrp ile yükledim ancak sanırım aktif olmadı, mac spoof ta root olamadım diyor. flasladığım root dosyası supersu v2.71 nerede hata yapıyorum acaba
  10. E

Yardım Mİ 5 Wifi Sorunu

Miflash ile su anki surumu yukledim, yuklemeden once twrp den wipe yaptim, herseyi sildim ancak duzelmedi. Ayrica soyledigim gibi her rom yuklememden sonra telefonu acmak cok zor oluyor, mi ekraninda takiliyor, altta andoid 3 nokta donup duruyor ancak 1 saatte beklesem acilmiyor. Simdi...
  11. E

Yardım Mİ 5 Wifi Sorunu

12. E

Yardım Mİ 5 Wifi Sorunu

Telefona ilk defa bugun rom yukledim, yuklemez olaydim:) Rom yukleyene kadar hic bir sorun yoktu, ayrica rom yukleme kismida cok sorunlu gecti. Rom yukledikten sonra mi ekraninda takiliyor, fastboot tan tekrar boot. Img dosyasini yuklemezsem acilmiyor, tabi bunu tespit edene kadar cok...
  13. E

Yardım Mİ 5 Wifi Sorunu

Hayir hocam imei tamiri yapilmadi ancak. Tespitiniz cok dogru. Mac adresi 02:00:00:00:00:00 sanirim ucmus. Nasil duzenliyebilirim, yardimci olurmusunuz
  14. E

Yardım Mİ 5 Wifi Sorunu

ayrıca telefon bölgesi çin gözüküyor Türkiye yi seçsem de kabul etmiyor, bundan kaynaklanıyor olabilirmi sorun
  15. E

Yardım Mİ 5 Wifi Sorunu

miflash ile eski roma geri döndüm 6.5.30 ama yine sonuç aynı wifi aktif olmuyor
Üst Alt