EvolvedPowerst kullanıcısının son içeriği

1. EvolvedPowerst

Rehber Haylou Solar (LS05) Güncelleme Almayan Cihazı Güncelleme (RH192I-V000854)

Şu an bu sürümdeyim: (V001947) Daha güncel sürümü var mı nereden bakabilirim?
  2. EvolvedPowerst

Soru Stabil Rom Önerisi.

Note 6 prodan note 8 e geçmiştim. Şimdi note 6 pro ya geri dönüyorum. Beğenemedim cihazı veya romlarını.
  3. EvolvedPowerst

Soru Stabil Rom Önerisi.

Bir sürü deneme sonucu eski cihazım olan note 6 proya dönmeye karar verdim. Note 8 kullanılmaz :P A12 romları çok kötü bence, diğer cihazıma göre daha stabiller ancak bayıyor ve stabil dediysemde gene kasmalar oluyor. A11 romları bakın daha düzgünler bence. Legion a11 denemiştim hızlı ayarlarda...
  4. EvolvedPowerst

Soru Stabil Rom Önerisi.

2 3 gündür baya bi rom denedim hiçbirini beğenemedim. Sende farklı isimler verdin hadi bakalım bunlara da :D
  5. EvolvedPowerst

Soru Stabil Rom Önerisi.

10 tane konu okuyup 10 tane rom denemek istemiyoruz ki, bu konuyu açmış uygun bir şeyler bakıyor sen direk konuyu kapatıyorsun. Bizde biliyoruz forumları okumayı ancak zamanımız olmuyor veya başka bir nedenden bakamıyoruz. Varsa tavsiyeleriniz bekliyoruz..
  6. EvolvedPowerst

Rom AbhiX ROG Edition Tulip Final [Android 10 EOL] 12.6

Güncel sürüm yok ki. Anlamafım siz hangisinden bahsediyorsunuz? Şuan rog 12.6 eol beta sürüm yüklü zaten.
  7. EvolvedPowerst

Bir de ayarlarda sürüm 12.6 Beta yazıyor, yeni sürümü gelecek mi acaba?
  8. EvolvedPowerst

Hayalet ekran sorununu nasıl çözerim? Root atmadan yol var mı? Bu rom için konuşuyorum yek sıkıntım hayalet ekran.
  9. EvolvedPowerst

Çok fazla rom denedm aops olarak, en son buna bakıyorum umarım sıkıntı çıkmaz da uzun süre kullanırım bu romu.
  10. EvolvedPowerst

Şuan hangi romdasınız? 12.5.3 derken bunun bir önceki sürümü mü yoksa başka bşr şey mi?
  11. EvolvedPowerst

MIUI 12 Redmi Note 6 Pro Eu Miui 12.0.1.0

Peki AbhiX ROG Edition Stable 12.5.3 ve AbhiX ROG Edition a10 eol bu iki sürüm hakkında ne düşümüyorsunuz? Denemişsinizdir mutlaka :D ben pil ve stabillik istiyorum. Statü bar kasmaları hoşuma gitmiyor. Bu üçü arasından öneriniz nedir?
  12. EvolvedPowerst

MIUI 12 Redmi Note 6 Pro Eu Miui 12.0.1.0

Kernel son sürümünü kursam sıkıntı olur mu?
  13. EvolvedPowerst

Rom Hangi Rom?

Pixel exte.. bunu deneyebilirsiniz benim hoşuma gitti. Bir haftadır kullanıyorum gece ışığı çalışmıyor bildirim geldiğinde ışık sürekli yanıp sönüyor onu anlamadım belkide yeni romlar böyledir yada ayar vardır bulamadım. Başka bir sıkıntı yok deneyin pişman olmazsınız.
  14. EvolvedPowerst

Yardım Mi 4 Sim kartını okumuyor

Yok mu bilgisi olan? Yanlış satın alıp süreci uzatmak istemiyorum
  15. EvolvedPowerst

Yardım Mi 4 Sim kartını okumuyor

Mi4 Lte cihazımım sim kart yuvası bozuldu ve hangi ürünü almam gerektiğini bilmiyorum. Altta link koyacam, yardımlarınızı bekliyorum. 1.Link 2.Link
Üst Alt