euzun kullanıcısının son içeriği

1. E

Rehber Redmi Note 8 "The System has been destroyed" Hatasının Kolay Çözümleri

Çok faydalı bir paylaşım olmuş. Sorunumu çözdü çok teşekkür ederim
  2. E

Soru A11'den A10'a Dönüş ( Veri kayıpsız) Mümkün mü ?

Dediğiniz gibi yaptım sıfırdan temiz kurulum. Teşekkür ederim
  3. E

Teşekkür ederim elinize sağlık
  4. E

Yani tüm wipe işlemleri ile yeniden kurulum yapmam gerekiyor, bu iş tam macera imiş A10 stabil sorunsuz ne güzel di :)
  5. E

Cihazıma sırf meraktan A11 12.0.3.0 RCOEUXM rom kurdum recovery ile, ama hiç memnun kalmadım, verilerimi kaybetmeden A10 12.0.5.0. QCOMIXM romuna geri dönebilir miyim. Yani wipe olarak sistemi silsem ve yeni romu kursam sistem sorunsuz çalışır mı ? Bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica...
  6. E

Rom Redmi Note 8 Avrupa (EEA) Kararlı V12.0.2.0.QCOEUXM İndirme Bağlantısı

Aynen doğru teşekkür ederim
  7. E

Rom Redmi Note 8 Avrupa (EEA) Kararlı V12.0.2.0.QCOEUXM İndirme Bağlantısı

Ben yükledim bir sorun çıkmadı, PCOMIXM ten QCOEUXM geçiş yaptım, sadece system, dalvik cache silip yükledim, şuan qcoeuxm sistemden yazıyorum ???
  8. E

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Masik P [Premium] - [MIUI v10 • V9.4.25] Custom Rom

Xiaomi Redmi Note 6 Pro GOOGLE YANDEX MEGA
  9. E

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Pixel Experience [9.0 Pie]•[AOSP/CAF]•[OFFICIAL] Custom Rom

En beğendiğim rom için desteği kestiler yazık ya
  10. E

Yardım TWRP Depolama Bağlanamadı Hatası

Bunu her seferinde unutuyorum teşekkürler :)
  11. E

Diğer Redmi 5 Wifi Fix + Xiaomi Android Tool

Redmi 5 Wifi Fix + Xiaomi Android Tool, Fix dosyasını MiFlash ile yükleyin düzelecektir. Скачать файл redmi5-wifi-fix+Xiaomi_Android_One_Tool_v1.0.rar (8,10 Мб) | Turbobit.net or Download file redmi5-wifi-fix+Xiaomi_Android_One_Tool_v1.0.rar (8,10 Mb) | Hitfile.net
Üst Alt