eubov kullanıcısının son içeriği

1. eubov

MIUI 12 Mi 8 Xiaomi.eu Beta (Güncelleme sona erdi)

Kilit ekranında kameraya geçiş var hocam. Fakat miui gibi kaydırarak değil kilit ekranında kamera simgesine dokunarak. Miui arayüzü daha zengin evet ama saf android yanında çok yavaş kalıyor. Tercih meselesi tabi MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. eubov

Pubg oynamadığım için bisey diyemeyeceğim hocam. Ama COD da sorun yok MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. eubov

Hızlı şarj sağlıklı çalışıyor. Adb sideload üzerinden 1 defa kurulumunu yaptıktan sonra diğer güncellemelerini kendi otomatik yapıyor. Ama biyerde uygun TWRP İle de kurulduğunu okumuştum MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. eubov

LineageOs şu an mi 8 için en iyi aosp rom. 1 yıla yakındır kullanıyorum çok memnunum. Ayrıca her hafta güncelleme geliyor. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. eubov

MIUI 12.5 Mi 8 miui12.5.2 eu rom geldi, en performanslı rom bu bence

Hocam merhabalar Gündelik kullanımı etkileyecek hatalar var mı acaba ? MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. eubov

Soru Mİ 8 Batarya Önerisi

Hocam ondan emin değilim. İsterseniz bir arayın sorun. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. eubov

Soru Mİ 8 Batarya Önerisi

Arkadaşlar merhaba 3 yıldır mi 8 sahibiyim. Geçen sene Eminönü nde bulunan teknikmi özel servisinde batarya değişimi yaptırdım ve çok memnun kaldım. Batarya orjinal değil ama kesinlikle birinci kalite. Isı sensörü vs çalışıyor. O zaman 130 lira gibi bir ücrete ve 1 saat zaman ayırarak yaptırdım...
  8. eubov

MIUI 12 Mi 8 Xiaomi.Eu Stabil V12.0.3.0 QEACNXM

Hocam sağlık uygulamasının verilerini temizle düzeliyor MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. eubov

Yardım Xiaomi Mi 8 Pil Değişimi_Tavsiye

Rica ederim hocam. Ben baktığımda da sitesinde 150 yazıyordu ama 130 a yaptılar. İşçilikleri de gayet güzel. Eski bataryayı da geri veriyorlar. Şimdiden hayırlı olsun [emoji3] MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. eubov

Sağ olun hocam.Tahtakalede 'teknikmi' diye bir yer var.İnternette adresleri var . Değişim ücreti 130 lira. Ben memnun kaldım. 6 ay da garantisi var. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. eubov

Oluyor hocam sıkıntı yok ben memnunum. Deji batarya da düşündüm fakat onun da Miliamperi düşük. Zaten 3400 az kalıyor günümüzde. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. eubov

Piyasada orjinal pil yok gibi bir şey hocam. Ben tahtakalaleden değiştirdim. Şu anlık memnunum baya fark etti eskisine göre. Anlık pil durumunu şu şekilde. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. eubov

Yardım Mi 8 Orjinal Batarya Nereden Temin edebilirim

Dediğiniz program ücretli galiba hocam bakamadım. Fakat baya fark oldu. Tam şarj edince ekran süresi görsellerini buradan paylaşırım. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. eubov

Yardım Mi 8 Orjinal Batarya Nereden Temin edebilirim

Malesef orjinal batarya piyasada yok mi 8 için. Orjinaline yakın kalitede diye satıyorlar. Ben 3 hafta önce 'teknikmi' adlı yerden 130 liraya değiştirdim. Isı sensörü vs hepsi çalışıyor ve 6 ay garantisi var dediler. Şu anlık gayet memnunum. MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. eubov

Yardım Pixel experience rom indiremiyorum

Chrome da herhangi bir sıkıntı yok. Tarayıcınızın verilerini temizleyip öyle deneyin MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt