EuBlackEu kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Mi5 Hızlı Şarj Problemi

denedim olmadı
  2. E

Yardım Mi5 Hızlı Şarj Problemi

Merhabalar. cihazımda beta sürümü mevcutken hızlı şarj oluyordu. az önce kararlı sürüme geçirdim mıuı10a hızlı şarj olmamaya başladı sadece sarj oluyor yazıyor. aynı 3.0 başka bir adaptörle denedim yine şarj oluyor dedi. Adaptörde sıkıntı yok ama telefon hızlı şarj almıyor. sebebini bilen varmı...
  3. E

Yardım camera2 api ve ön kamera ters dönme sorunu

Hocam basit olacak ama bu değişikligi nereden yapacaz
  4. E

Yardım Miroom Ön kamera ters çekiyor

Merhabalar herkese. miroom u kurdum lakin ön kamera ters arka kamera normal yardım edebilecek birisi varmı
  5. E

Yardım Mi5 Brick oldu

root atarken cmd alanına twrp attım sonra başladı forumda yazan adımları takip ederek yaptım daha sonra bitti sistemı başlat dedim ve kaldı cihaz
  6. E

Yardım Mi5 Brick oldu

valla ustam en son miuı 10 yüklüydü ben root atayım derken oldu twrp yüklü değildi
  7. E

Yardım Mi5 Brick oldu

evet açılıyor recovery ekranı
  8. E

Yardım Mi8 Lite Gcam kuran varmı?

merhabar bende az önce root atarken mi5 brick oldu bunun hakkında bilginiz varmı
  9. E

Yardım Mi5 Brick oldu

ustam kusura bakma ama recovery nin açık olup olmamasına nasıl bakacaz
  10. E

Yardım Mi5 Brick oldu

Merhabalar herkese iyi geceler. Root atmaya çalışırken telefon gitti mi ekranında kalıyor açılmıyor. açmak için forumdaki tüm yerlere baktım videolara baktım hepsini uyguladım lakin 'SİSTEM BELİRTİLEN DOSYAYI BULAMIYOR' hatası alıyorum bilen birisi varya lütfen yardım edebilirmi ?
Üst Alt