Eternal12 kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Redmi Note 4 Yeniden Başlama

a Hocam muhtemelen telefonla daha fazla ugrasamayacagim.benim kafamı kurcalayan şey acaba cihazima uzaktan birileri baglanıpta birseylermi indirildi yani telefon surekli acilip kapanirken boyle birsey olabilirmi?biraz hayalgücümü zorladım gibigiggle~~
  2. E

Malesef problemi tam anlatamadım.telefonda normalde 1,1.5 gb gibi bir boş alan vardı ilk yazdiklarimda belirttiğim gibi telefon kendi kendine benden bagimsiz sekilde sürekli kapanip acilmaya başladi ve 1 saat boyunca böyle devam ederken her kapanıp açıldığında bu 1,1.5 gb lık boş alan en sonunda...
  3. E

Telefon her yeniden basladiginda depolama alani azaliyor hatasi veriyodu genis temizlik yap diye uyari veriyodu.genis temizlige giriyodum ornegin 1gb bos alan varken telefon birdaha yeniden basladiginda 700 mb bos alan kaldi uyarisi aliyodum.Boyle surekli yeniden başlaya başlaya en sonunda 50 mb...
  4. E

Bu konu hakkında bilginiz var mı cantara
  5. E

Kafama takılan şey yeniden basladiktan sonra depolama alaninin azalmasi .telefonuma baskasi baglanmis ve birseyler indirmis olamaz degilmi?onun haricinde bende bataryada sorun oldugunu dusunuyorum.
  6. E

Arkadaslar ben redmi note 4 cihazimi 2 yil once aldim bir defa kötü bir şekilde yere düştü ve bozuldu servise gittigimde yapamayacaklarini soylediler sonradan bir telefoncuya gittim o yapti fakat bundan sonra baska sorunlar başladı.telefon çabuk ısınıyordu ve sarjı normalden cok daha hızlı bir...
Üst Alt