eternal kullanıcısının son içeriği

1. eternal

Rehber ARB Aktif Cihaza Global Rom / ARB Pasif Cihaza ARB Aktif Etmeden Global Kurulum Yöntemi

Selamlar. Acaba benim k60 orjinali çin cihaza global rom kurulduğunda cihazın çökmesi ve brick olması bu yüzden mi? Daha kolay bir yolu yok mu Çin'den globale veya EEA ya çevirmenin? Bu yöntemi yetkili telefoncu da bilmiyor muhtemelen ki Global Hyperos yukleyemedi. Mecbur MIUI 14.0.4 yükledi.
  2. eternal

Soru Yurt dışı direnç IMEI kayıtlı bl kilidi açık cihaza hyperos nasıl yüklenir

Merhabalar bu kendi indirdigimiz romu üc noktaya basıp guncelleme seçeneği ota kadar güvenli mi yoksa uyumsuz rom durumlarinda Fastboot ve Recovery gibi brick riski var mı? Cihaz çin cihaz global Hyperos fastboot ve Recovery brick oldu.
  3. eternal

Soru Hyperos - Güncellemesi gelmemesi

Acaba telefoncu MIUI 14 surumunu Çin'den globale cevirebilmek icin root gibi birşey mi yapıyor?
  4. eternal

Onda şöyle bir sorunla karşılaştım. Çin cihaz çin Hyperos flashladim sorunsuz çalıştı. Devamında Global Hyperos flasladim ve mutsuz son, soft brick oldu. Kendi cabalarimla cihazımi çin rom hariç flashladigimda brick oluyor, Telefoncu sırrını söylemediği bir metodla ücreti mukabilinde global MIUI...
  5. eternal

HyperOS 13 serisi hyperOS hakkında

Çin cihazlarına Bl kilidi açılıp resmi stabil global rom yukleyebilmek için root yapmak şart mıdır?
  6. eternal

Cevabiniz oldukça bilgilendirici, yardımcı tavriniz için şükranlarımı iletiyorum. Bunun ötesinde bir noktaya netlik getirmek istemiştim. Bl açık hiçbir cihaz örneğin Bu sene sonuna kadar hicbisekilde Hyperos güncellemesi almayacak mi? Bunun önünde şirket politikası ile ilgili ileride...
  7. eternal

Çözüldü Redmi K60 Mi Recovery Sorunu

Normalde üzerinde yüklü olan rom Resmi Stabil Rom oldugundan dolayı (Çin'den globale dönme) bu işlemle Custom Roma geçiş yaparken öncesinde root vb bir işlem yapmam gerekir mi?
  8. eternal

Soru Hyperos

Bl açık cihaza hyperos güncellemesi kesinlikle gelmez diye bir kural var mı? Şuana kadar ota güncelleme alamadım. İlerleyen dönemde mi gelecek yoksa kesinlikle bl kapatmalı miyim? Bl kapatirsam cihaz brick olur mu? ( Normalde fabrikasyon çin romlu cihaz ama şuan resmi global stabil rom kurulu )
  9. eternal

Çin cihaz olup Resmi global stabil rom yüklü cihaza, xiaomi.eu custom global veya custom EEA (Avrupa) rom için indirilen "windows_fastboot_first_install_with_data_format" işlemi yapılırsa cihaz brick mi olur yoksa kurulum olur mu?
  10. eternal

Çin rom hyperos stabil kuruldu. Ancak global rom hyperosu hem Fastboot hem Rocovery açmadı, soft brick oldu.. çözümü var mıdır?
  11. eternal

Rom POCO F5 Pro – EEA Stable OS1.0.3.0.UMNEUXM

Pilot sürüm ne anlama geliyor?
  12. eternal

Halihazırda resmi stabil rom yüklü cihaza direk bu işlem yapılabilir mi?
  13. eternal

Orijinali çin cihaz 14.0.5 miui global stabil yüklü. Halen otomatik hyperos güncellemesi gelmedi. Başka gelmeyen var mı? Zaman içerisinde gelme ihtimali var mı?
  14. eternal

Uygulama Xiaomi Bilgisayara Yedekleme

farklı romdan kastınız mesele miui 12 den 14 e yükseltmek gibi mi? Twrp mesela miui 12 den 13 e recovery güncellemesi yapabiliyor mu?
  15. eternal

Yardım POCO F5 / Global MIUI 14.0.8.0.TMRMIXM'den Europe HyperOS 1.0.4.0.UMREUXM Geçiş H.k

brick düz çökme anlamına mı geliyor? örnegin fastboottan çin romlu telefona eu rom yüklerken cihaz açmazsa bu çökme midir brick midir? bl kilidi açıkken brick olur mu? bl açık brickli telefon da çok masraf çıkarır mı yoksa cüzi bir ücreti mi vardır? bl kapalı ve brick çok masraflı bilgim var.
Üst Alt