etaskiner kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Xiaomi tab 6 kalem ve kılıf önerisi

Arkadaşlar Xiaomi pad 6 tabletim var. Bu tablet için iyi bir performansa sahip kalem ve kılıf önerisi arıyorum. Tecrübelerinizi paylaşım yaparsanız sevinirim.
  2. E

Çözüldü Xiaomi bootloader kalan süreyi nasıl görebilirim.

Üstad bu süre tekrar baştan başlamaz değilmi
  3. E

Çözüldü Xiaomi bootloader kalan süreyi nasıl görebilirim.

cihazımı bootloader kilidini açmak için 1 gün önce gerekli işlemleri yaptığımda 1338 saat süre vermişti. hak verirsiniz ki 57 gün zaman çok bu süreyi ara zaman dilimlerinde nasıl kontrol edebilirim. Kalan süreyi ara dilemlerde nerden bakacağım.
  4. E

Yardım mi 9t pro telefonun unlock süresi hakkıdda 1389 hours

bu süreyi beklemek yerine aynı telefonda başka bir mi hesabı açsam onda tekrar denesem sonuç alabilirmiyim
  5. E

üstad dün hesabı ekledim bugün pc üzerinden işlem yaptım acaba beklemem gereken bir süre varmı ki
  6. E

biraz önce forumda belirtilen şekilde telefonun bootloader kilidini açmak için gerekli işlemleri yaptığımda resimdeki şekil karşıma çıktı yardım ederseniz sevinirim. 1585757679 ayrıca konu ile ilgili ayrıca bağlantı ekranında kırmızı yazı ile "Unlock will erase user data" ibaresi vardı...
  7. E

Yardım Mi 9t pro cihazımı yedekleme programi

Üstad lar hepinize şimdiden teşekkür ediyorum. Telefonun bootloader kilidini açmak istiyorum. Lakin öncelikle telefonun yedeğini bilgisayara almak için hangi programı kurmak gerek. Dün mi setup 2.2.0 ve syncios data transfer programlarını indirdim masaüstü bilgisayar a her ikisinde bağlantıyı...
Üst Alt