esqin44 kullanıcısının son içeriği

1. E

Rehber Note 8 Pro Sensör Sorunu Çözümü

Merhaba ayni sorun bende de oldu .Gündüz sensor normal calisiyor ama gece olunca calismiyor.Aramalarda guc dugmesi ile aciyorum ekrani.Bunu nasil cozerim?
  2. E

Rom [RN8Pro] crDroidAndroid 9.5 [Android 13] Tim Support 10/03/2024 | [AOSP]

Hocam launcher linkleri calismiyor. Google drive sorun saptadi yaziyor
  3. E

Rom [RN8Pro] crDroidAndroid 9.5 [Android 13] Tim Support 10/03/2024 | [AOSP]

Rom gayet guzel.ama wifi cekim gucu zayif modemden 10 metrə uzakta 1 sinyal cekiyor.miui romda boyle sorun yoktu.cozumu varmi arkadaşlar
  4. E

Yardım Sesin otomatik kisilmasi

Yok hocam tuslarla ilgili degil. Ses hep ayni seviyeye iniyor. Ilk defa boyle bir uyari verdi - guvenli ses seviyesi diye bir sey. Ama kapatmayi bulamadim
  5. E

Yok. Telefon hoparlorde olan zaman oluyor
  6. E

Miui 12.5 İndoneziya kullanıyorum. Youtube, tiktok ve başka programlarda sesi otomotik 15 seviyesinden 12 ye kisiyor.Ben arttiriyorum 5 10 dakika sonra yine oluyor. Ayarlarda bulamadim kapatmayi. Bilenler yardım ede bilirmi
  7. E

Recovery Redmi Note10S Android 11-12 Twrp Recovery ve Android 11-12 Boot Yükleme Aracı

merhaba hocam.android 12 miui 13 twrp recovery yukleyince cihaz acilmiyor.twrp ye keciyor hep.orjinal boot12 yukleyince aciliyor.yardim ederseniz sevinirim
  8. E

Rehber Redmi note 8 pro Android 10 Nvram Warning: Err 0x10 Fix

Exagear hangi sürüm olacaq hocam. Desktop yoksa windows?
  9. E

Yardım Instagram sorunu

Benim bildigim yok
  10. E

Yardım Note 8 Pro Videolar Donuyor

Forumda instagram sorunu ararsan bulursun. Benim actigim konu
  11. E

Yardım Note 8 Pro Videolar Donuyor

Sorunun çözümü var. Ama cihazda twrp olmasi lazim
  12. E

Rom MIUI 12 Repack by greeshan

Hocam xiaomi.eu romu linkləri kirik. Elinizde varsa yenilermisiniz
  13. E

Yardım Instagram sorunu

Telegramda bununla ilgili fix buldum. Twrp ile flashlamk lazım.Bende twrp error 7 verdi. Ben dosyalari sisteme atdım. Izinleri 644 yaptim. Şimdi duzeldi instagram. Artiq vidolar donmuyor 1642536279 Arakadsalar bir sorunum daha var. Samsung tarayici cok kasiyor. Onu nasıl duzelte bilirim. Samsung...
  14. E

Rom Redmi Note 8 Pro Xiaomi.eu MIUI 11

Hocam linkler kirik. Rica etsem yenilermisiniz. Android 9 olani buldum. Android 10 olan bulamadim malesef
  15. E

Yardım Instagram sorunu

İki yildir telefon bende. Aldığım gündən, miui 10, 11 den ayni sorun var
Üst Alt