espiyano kullanıcısının son içeriği

1. E

Soru MIUIGPT Botu ile Artık Daha Hızlı Cevaplar Alabilirsiniz

Fiyat performans olarak en uygun projeksiyon cihazları tavsiyesi alabilirmiyim?
  2. E

Yardım RN10 Pro Ses Arttırma

Merhabalar daha önce ki telefonum RN7 de buildprop editor ile bolge kismini degistirigimizde bariz ses artiyordu.Suanki telefonum rn10 pro .Ama sesi note 7 ye gore hayli dusuk muzik dinlerken ahize ile gorusme yaparken.Kulak ile dahi bahsettigim yontemle yapilabilirmi veyahut sesi artirma icin...
  3. E

Yardım Ekran Yansıtma Ses Sorunu

Yok hocam 2 telefon var bri rn7 ki onda global sürüm yüklü ve yansitmada sorunum yok Digeri ve aktif kullandığım Rn10 pro'dada Endonezya 12.5.5 yüklü zaten rom işlerinu filan sevmem.Yukarda bahsettigim sekilde yapinca sorun kalmadi suan yansitmada sknti yasamiyorum artik cozuldu sanırım sorunum
  4. E

yok hocam yazilim ile alakali degil.zaten değiştirmemde mumkun degil.Wellbox dye bir marka turkiyedeki ithalatcisi atomsan firmasi .destek bölümunden temin edilen ve asla guncelleme almayan 1 adet rom dosyasi mevcut ksaca boyle cin malı urunler burda android port ile 1 tane romu var oyle destek...
  5. E

Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

Saolun hocam,bu arada verdiginiz Endonezya 12.5.5 Bluetooth fix harika çalışıyor.Suana dek hicbir sorun ile karşılaşmadim.Ellerinize emeginize sağlık.Bicok kisi calismalarinizdan faydalandi.Hakkiniz odenmez gercekden
  6. E

Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

Hocam Non-hlos.bin değiştirip fastboot rom atim modemde arada yuklensin dedim ama miflash hata verdi.Bende geri orjinal non hlos ile yukleyip sonradan modem flashladim sorun yok suan icin. 2.Olarak hocam indirdigimiz modem zipleri i acip klasore ayiklarken 2 dosya ckiyor .bin olan modem dosyasi...
  7. E

Hocam şöyle birşey düşünüyorum mumkunmu.Ben guncelleme hastasi degilim genelde 1 versiyonda kalirim ve telefonu satana kadarda onu kullanirim.Telefon icinden sfirlama degilde genelde fastboot rom atarim tertemiz olur Acaba dyorum modem dosyasini sonradan yazdirmak yerine...mevcuttaki fastboot...
  8. E

ozur dilerim hocam.Szi skntiya sokmak icin soylemedim.Tm musait olunca deneycem.Elinize emeginize sağlık
  9. E

Arkadaslar kime soruyorsam sorum hep havada kaliyor.Can hocayada burdan alinti yaptim tabi oda donus yapmadi.Rica ediyorum lutfen ama lutfen su soruma cevap verin artik. Redmi Note 10 Pro Endonezya 12.5.5 surumu kullaniyorum (pil performansı iyi dye) Bu surumden baska rom da kurmadim...
  10. E

Telefon aldim ilk isim bl kilidini acip.Surum düşürmek oldu.Pili canavar gbi yiyor miui 13 ben hem pil hemde klasik miui arama ve mesaj uygulamarina alistigim icin Endonezya rom yükledim ama can hocam 12.5.5 icin verdigi modem skntili Bluetooth ozellikle.Tekrar bir check etmesi lazim.
  11. E

Hocam 12.5.5 Endonezya icin bir calisma yapacakdiniz ? mevcuttaki modem Bluetooth sorunu var.
  12. E

Recovery Orange Fox Recovery R12.1.2 (A12&13 Destekli) Unofficial - RN10 Pro Global

Android 11 icinde kullanilabilirmi ? Mevcutta Endonezya 12.5.5 rom kullanıyorum.Android Sürümü 11.
  13. E

Arkadaşlar sorunum hala devam ediyor.Yardim edebilecek varmi
  14. E

Herkese iyi akşamlar dilerim öncelikle, Cihazim başlık da belirttiğim gibi Redmi Note 10 Pro .Skntim şu tv box var bitane bende ekran yansıtma yaptığımda görüntü geliyor.Ama ses bir türlü gelmiyor YouTube filan bicok yerden araştırdim nafile Evvelki telefonum Redmi Note 7 idi ondan bu sorun...
Üst Alt