eso312_ kullanıcısının son içeriği

1. E

Rom xiaomi.eu_multi_HMNote9Pro_HMNote9S_V12.5.6.0.RJWMIXM_v12-11 yayınlandı

hocam twrp kurduktan sonra root atmamıza gerek var mı eu rom kuracağım ve eu rom için güncelleme nasıl yapılıyor anlatabilir misiniz
  2. E

Soru Android sürümleri arası geçiş yapmak

cihaz android 12 almadı ki daha nasıl dönüş yapacaksın
  3. E

Soru hindistan rom kurarken bl kapatmak

merhaba bende note 9s global var bl açık hindistan rom kurmak istiyorum lock and install desem herhangi bir problem olur mu? yardım ederseniz sevinirim
  4. E

Soru Redmi Note 9s Google arama ve kişilerini değiştirecek magisk modülü varmı

merhaba tr rom orjinal romuydu anladığım kadarıyla sonra siz hindistan rom kurdunuz ve kilitle dediniz telefon nasıl brick olmadı daha önce sorduğumda brick olur dediler yardım edermisiniz 1637504382 bende note 9s global Romlu cihaz var ben hindistan rom kur yapıp lock and install yapsam cihaz...
  5. E

Yardım ahizeden ses çok az geliyor

sakız ile temizledim hala ses az geliyor sakızı iyice ahizenin üstüne bastırıyorum
  6. E

Yardım ahizeden ses çok az geliyor

lütfen yardım edin başlıkta belirttiğim gibi ses çok az geliyor anlaşılmıyor bile su ile temas falan hiçbirşey olmadı yardım edin lütfen
  7. E

Yardım procedure error occured hatası

daha önce bootloader açma rom yükleme konusunda tecrübeliyim. ama şu anda bootloader kilidi açmak isterken procedure error occured hatası alıyorum xiaomi tool v2 üzerinden.Miflash unlock ile denediğimde cihaz hiç görünmeden uygulamayı kapatıyor acil yardım
  8. E

Sohbet Redmi Note 9S Kullanıcı Yorumları

kaç saat ekran süresi alıyorsunuz acaba onuda paylaşabilir misiniz
  9. E

Sohbet Redmi Note 9S Kullanıcı Yorumları

peki şarjı ne kadar gidiyor beni üzen konu şarjı oldu
  10. E

Yardım Kaldırılamayan İş modu simgesi

ayarlar -uygulamalar-çift uygulamalar bir tane oluşturursanız iş modu simgesi gidicektir sonra tekrar oluşturduğunuzu silebilirsiniz android 11 pişmanlıktır... 1622291642 biliyorum saçma sapan yazdığım şey ama bende öyle düzelmişti
  11. E

Rom En stabil miui12 eu rom

Merhabalar eu romda ekran süresi falan daha uzun gittiği için eu roma geçmek istiyorum en stabili hangisi ve kurulumu hakkında yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkür ederim.Global rom ve eu arasındaki farklar nelerdir?
  12. E

Soru Evofone Tamir Süresi

evofone müşteri hizmetleri numarası olan 4442118 nolu telefon numarası robottan ibaret müşteri temsilcisine bağlanamıyorum
  13. E

hiçbir müşteri temsilcisine falan ulaşamıyorum açıkcası umudumu kesmiş durumdayım
  14. E

11.01.2021 tarihinde cihazımı hayalet ekran sorunuyla evofone servise gönderdim 12.01.2021 tarihinde servise alındı ve parça temini bekliyor şu anda 14. günde olmamıza rağmen hala parça temin edilmedi 02.02.2021 tarihinde 20. gün dolmuş oluyor ve hala parça temin edilmezse nasıl bir yol...
Üst Alt