eskiyapar kullanıcısının son içeriği

1. E

Tema Sky V10 (Tema Markette Yayında) Ottoman

Yükledim, gayet gğzel. Tema Markete yorumda yazdım. MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. E

Sohbet Mi Max 2 Xiaomi'lerin Kral'ı mı yoksa tahtı Max 3 mü aldı???

Kral Mı max'tir. Öbürleri ancak 2 ve 3 diye takip ederler. 4,5,6 ..... devam eder gider. Ayrıca 2,5 yıldır bende Mı max var o yüzden. Başka tez ve ispatın önemi yoktur. Kral Mı max'tir. Bu böyle biline. [emoji1787][emoji1787][emoji1787] MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. E

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Mi Max hidrojen link var mı?Dostlar MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. E

Rom MIUIPro bundan böyle Türkçe olacak :-)

Bence pilde iyi gibi.Denemek lazım. MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. E

Rom MIUIPro bundan böyle Türkçe olacak :-)

Mı Max de yüz tanıma ile ekran kilidi açma mükemmel,Türkçe olması mükemmel.Teşekkürler Suat Bey. MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. E

1 aylık mi 6 128 GB

Bir telefon 9 ilden nasıl teslim ediliyor?[emoji1] Mi Max cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. E

Rom MiuiMS_TR_7.10.26_(Mi5S)

Bu romu mi maxe yükledim.Yüz tanıma ile açma yok. MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. E

Rom MiuiPro 7.9.7 TR ( Mi Max Prime ) & ( Helium )

Mi max hydrojene Türkçe yapan çıkmayacak herhalde. MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. E

Rom MIUI 9 7.9.7 Global Beta ROM Güncellemesi

Aşağıdaki alan bayaaa geç geliyor. MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. E

Rom MIUI 9 7.9.7 Global Beta ROM Güncellemesi

Mi max de dosyalar uygulaması çok geç açılıyor.Mıui 9 betalarda.Halen aynı . MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. E

Yardım Miui 9 7.8.31 Global Beta Sorunları

Anladım.Son 6 ay konuları onaydan geçiyor.Ben her yeni konuya sandım.Trafik kilitlenirdi.[emoji3] MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. E

Yetkili uygun görüyor anlamında ise bence gereksiz ve abartı.[emoji3] MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. E

Konu onaylandı ne oluyor? MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. E

Rom Mi 5s Android 7.0 Miui 9 - 7.11.14 Beta Yayımlandı

Dert etmeyin.Mıui 9 bu haliyle 8 den farklı değil. MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. E

Yardım MIUI 9 7.8.24 Global Beta ROM Güncellemesi ve Değişiklikler

Ben de mıui 9 betadayım. Beklentiyi yüksek tutmuşum.[emoji22] MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt