eskalibur_ kullanıcısının son içeriği

1. E

MIUI 12 [MIUI][12][10][PORT] Mi A3 - Stable & Weekly ROM

Daha önce sıfırlama dan yüklemiştim. Wipe data yapıp sifirdan rom yükledim. Şu an sıkıntı yok
  2. E

Orjinal şarj cihazıyla Gece 23:00 da takıyorum sabah 08:00 a kadar %40 anca doluyor. Hızlı şarj biraz daha fazla dolduruyor.
  3. E

en son çıkan 'xiaomi.eu_MIA3_21.4.22_v12-10-BITNET.zip' sürümü yükledim. telefon çok yavaş şarj olmaya başladı. temiz kurulum yaptım twrpden herşeyi silip yeniden yükledim aynı... şarj cihazı yada kablodan değil. evde 4 tane xiaomi telefon var. hepsini denedim. birde updater ve miui scanner...
  4. E

Updater bende çalışmıyor. İlk konudaki updater linki çalışmıyor. İnternetten İki tane sürüm buldum. İkisinde güncellemeleri göstermiyor.
  5. E

Yardım A3 Mhl desteği (hdmi çıkışı) varmı?

Selam arkadaşlar. Xiaomi cihazlarının genelinde MHL desteği yok deniyor. Ama hiç deneyen olmamış her halde. Reddit ye birisi displaylink diye bi dönüştürücü ile bağlıyor ve TV den görüntü alıyor. Ama bu dönüştürücü biraz pahalı geldi. Elinde type c to hdmi dönüştürücü olan varsa deneyebilir mi?
  6. E

bende bu sürümdeyim. ilk yüklediğimde updater çalışıyordu. ekranda kernel bilgileri ve sürüm notları geliyordu şimdi boş bir ekran geliyor ve buton aktif değil. ayrıca cleaner ve mivideo uygulamaları kayboldu.
  7. E

son sürümde kamera flashı açılmadı bende 1600094105 yeniden başlatınca flashlight düzeldi . ama gizli uygulamalar nereden açılıyor bulamadım onuda buldummu 10 numara olmuş
  8. E

Yardım xiaomi a3 orjinal yazılıma dönme ve bootloader kilitleme yardım.

selamlar. şu an Allaha şükür bir sorun yokta; oldu ki cihazı garantiye göndermemiz gerekti. fakat telefonumuzun bootloader kilidini unlock yaptık ve custom rom yükledik. geri orjinal roma dönüp bootloader kilidini kapatmak orjinal recoveriyi geri yüklemek nasıl yapılır bilmiyorum. direk...
  9. E

xiaomi.eu_MIA3_20.1.16_v11-9-BITNET.zip bu versiyonu yüklemeyin arkadaşlar çok hata var. ayarlarda birçok alan bazen açılıyor bazen donuyor. donmalar mevcut
  10. E

daha önce xiaomi.eu_MIA3_20.1.2_v11-9-BITNET.zip versiyonunu yüklemiştim. şimdi xiaomi.eu_MIA3_20.1.16_v11-9-BITNET.zip versiyonunu yükleyeceğimde vipe data yapmam gerekiyormu? sadece instal zip yapmam yeterlimi? açıklamada gerekmediğini söylemiş ama emin olmak istedim.
  11. E

gece modu okuma modu gayet güzel çalışıyor. kamerada da her hangi bir sorun yok tüm portre modu ve diğer modlar ön ve arka kameralarda gayet güzel ve hatasız çalışıyor. tek sıkıntı şarj biraz daha çabuk bitiyor. %20 daha az gidiyor. mi hesabına bağlanamıyor. başka hiç bir sorunu yok.
  12. E

Romu yükledim. şarj çabuk bitiyor 1 gün anca gidiyor. Uygulama geçişlerinde takılmalar var ama her zaman değil. Navigasyon butonları olmayınca görev yöneticisi zor açılıyor. A3 ün navigasyon butonları daha iyiydi. Desteklenen uygulamalarda yatay ekran simgesi geliyordu. Bunda yok. Mi hesabı...
  13. E

birde nasıl kuracağımızı tam anlayamadım. iki dosya var hangisini yükleyeceğiz. 1. bootloader kilidini açacağız. 2. twrp yada Orangefox yükleyeceğiz. 3. data erase ve dalwik cache erase yapacağız. 4. fastboot ile romu yükleyeceğiz. ilk açılış uzun sürecek. buraya kadar anladım Şimdilik...
  14. E

oldu ki beğenmedik stok roma geri dönebilirmiyiz? bootloaderi geri kilitleyince garanti kapsamına girermi?
  15. E

Yardım Android tv box için navigasyon bar

ATV launcher yükle kendiliğinden gelir navigasyon tuşları
Üst Alt