eskaldes kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Amazfit Bip Ekran Işığı Yanmıyor

Arkadaşlar, amazfit bip güncelleme sonrasında ekran ışığı yanmamaya başladı. Ne yapabilirim? Bozulmuş mudur yoksa güncelleme kaynaklı bir hata mıdır?
  2. E

Rehber Persist Nasıl Yüklenir? (Sensörler, Wifi/Bluetooth, Parmak İzi Okuyucusu vs. sorunu çözümü)

redmi note 7 cihazımda, yakınlık sensörünün önünde camm içinde toz var sanırım. arama geldiği zaman falan ekran direkt kapanıyor. yakınlık sensörü çalışmasını iptal etmem gerekiyor. Bunu nasıl yapabilirim acaba?
  3. E

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Redmi note 7 yakınlık sensörü çalışmıyor güncelleme sonrasında, Test menüsüne girdiğimde de eror veriyor. Yani bir güncelleme paketi daha geleceği kesin, yakınlık sensörünün çalışması için var olması gereken kodlamalar yok..
  4. E

Rehber Mi Band 2 Arayan Kişiyi Görmek TÜRKÇE ÇÖZÜM

Resmi mi fit uygulaması benim mi band 2 yi bulmuyor maalesef. Ben de notify fitness for mi band ve mi band tools programlarını kullanıyorum Bir türlü bulmuyor yada eşleştirmiyor mi fit
  5. E

İnceleme Mi Band 2 Func Button Uygulaması İncelemesi

Mi Fit uygulaması eşleşme olmuyor bende. Mi Band Çinden gelme olduğu içinmiş sanırım.
  6. E

İnceleme Mi Band 2 Func Button Uygulaması İncelemesi

Mi Band 2 kullanıyorum bir kaç sorunum var... Öncelikle Mi Fit ile eşleşme sorunu olduğu için Notifiy for mi band gibi bi uygulama kullanıyorum. Bu uygulama ile güncelleme yapmaya çalıştığım zaman %60-90 arasında takılıyor ve ekranda ünlem çıkıp Mi Band eski halinde takılmaya devam ediyor...
Üst Alt