ERYİĞİT kullanıcısının son içeriği

1. ERYİĞİT

Sohbet Mi Mix 3 hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Oppo gereksiz pahali olmasa gercekten alinasi bir telefon ama henüz adi yeni duyulmaya baslayan bir markanin 1000$ fiyat cekmesi sacma bence
  2. ERYİĞİT

Henüz mi mix kullaniyorum hocam mix 2 almadim bana gore xioaminin cikardigi en kotu telefonlardan biri kendisi mix 3 te gönlüm var eger sd855 olursa alacagim
  3. ERYİĞİT

Ip68 ile gelecegi söyleniyor ancak bunun kizak mekanizmasina bi yarari olurmu bilemiyorum
  4. ERYİĞİT

500$ gibi bir fiyatla çıkacağı söyleniyor siz ne düşünüyorsunuz ?
  5. ERYİĞİT

Sohbet Mi mix 3 ne zaman gelecek

Merhabalar Mi Mix 3 icin 16 Eylül olarak tanitim tarihi verilmisti ancak hala ses seda yok yakınlarda bir tanitim etkinliği vs varmı Xioami'nin ? Ne zaman çıkabilir tahmini olan varmi ?
  6. ERYİĞİT

Yardım twrp rom yükleme hatası

mi mix için türkçe dil destekli twrp birde bunu deneyin
  7. ERYİĞİT

Yardım Mi Mix pil kapasitesi

Bir gunu zor cikariyor 4400 mh pilin 2 gun gitmesi gerekir
  8. ERYİĞİT

Yardım Mi Mix pil kapasitesi

Mi Mix cihazima epic rom 8.2.2 romunu yukledikten sonra pil uygulamasinda pili 3800 mah gösteriyor ve pilde ciddi sekilde cabuk bitiyor bunun sebebi nedir acaba bilgisi olan varmi ?
  9. ERYİĞİT

Çözüldü fastboot modunda komut yollayamıyorum

Fastboot modunda iken adb ile degil fastboot ile komut verin yani adb devices degil fastboot devices diger komutlarida bu sekilde yazin
  10. ERYİĞİT

Soru Mi mix full screen display

Mi mix epic rom'un son versiyonuna full scren display ozelligi gelmiş bu ozelligi global stable roma flaslayabilirmiyiz bilgisi olan yardimci olabilir mi ?
  11. ERYİĞİT

Rom Epic rom ota güncelleme alan tek custom rom

Hocam merhaba mi mix cihazimda epic 7.12.28 romunu kullaniyorum full screen display ozelligi gelmis oldukca kullanisli yalniz bu sekilde kullanirken navi tuslarini kenara cekerek kullandigimiz ekran kucultme olayini nasil yapabiliriz surekli kullandigim bir ozellikti simdi kullanamaz oldum ?
  12. ERYİĞİT

Yardım Mi hesabıma giremiyorum!!!

twrp yedeği yükleyerek
  13. ERYİĞİT

mi mix için türkçe dil destekli twrp

readme yi anlamayanlar için anlatım pc nizde driverlar duzgun yuklu ıse telefonu ses kısma ve guc tusuna basarak fastboot moda alın pcye usb kablo ile baglayın sonra dosyayı rardan cıkarın shıft e basılı tutarak sag tıklayın ve komut penceresını burada ac dıyın daha sonra sırasıyla fastboot...
  14. ERYİĞİT

Yardım Mi hesabıma giremiyorum!!!

twrp yedeği ile ben şimdilik cözdüm olayı normal şekilde kullanıyorum ancak mi hesabına hiç dokunmadım neyseki alınmış yedeğim vardı kurtuldum serverlar duzelene kadar hıc dokunmadan kullanacagım boyle.
  15. ERYİĞİT

mi mix için türkçe dil destekli twrp

mi mix için hazırlanmıs dokunmatik sorunu olmayan twrp türkçe dil desteği mevcut farklı twrp kullanmamıza gerek kalmıyor buyrun yukleme işlemi readme dosyasında anlatılmış
Üst Alt