ertugrulsword kullanıcısının son içeriği

1. E

Rom Mi 6 Global Beta ( Miui 10 )

Yok ya denedim olmadı başka telefonda Denicem umarım uyum ya da başka bir şey yoktur telefonda sıkıntı olmasında MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. E

Yok ya normal kulaklıkta sorun yok yeterli ama. Bluetooth kulaklıkta son seste bile kısık sesle müzik dinliyormussun gibi MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. E

Merhabalar Bluetooth kulaklık almıştım sonu marka ürün çalışıyor fakat ses düzeyi müzik dinlemek için yeterli değil başka Bluetooth kulaklık deneyip ses kalitesi ve düzeyi iyi olan var mı MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. E

Güncelleme Mi 6 Miui 10 Global stable 10.0.1.0

Telefon arama yapmıyor şimdi geldi başıma İnternete falan giriyor şebeke Diyecem alakası yok var mı başına gelen başka biri ya da fikri olan MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. E

Yardım Ses acip kapatma ve power tusu calismiyor

Aynı sorun bir abimin başına geldi bir yama gelmiş yama güncellemesinden sonra telefon sesi kendi kendine açıyor tuş kilidi kitleniyor kalıyor böyle güncellemeden sonra bana gelmemişti benim telefonda yok donanımsal diye düşündüm ama güncelleme sonrası böyle olması garibime gitti var
  6. E

Soru Kulaklık

bluetooth kulaklık aldım çünki bu aparat olayından sıkıldım en ufak şeyde temassızlık oluyor ses gidiyor bu seferde bluetooth kulaklıkta müzik dinliyim diyorum ses çok düşük bluetooth kulaklıkl olduğu için mi böyle bilemedim ya da illa mi kulaklık mı almam gerekiyor ?
  7. E

Güncelleme (MI 6) 9.5.3.0 (Kararlı) gecelik

Yok mu bilen MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. E

Bilen varmı söylerse sevinirim bi tanıdığımdan Mi6 var galeriye girdiğimizde resimler hareketli gözüküyor live photo herhalde ama bende yok nasıl oluyor bilen varsa söyleyebilir mi lütfen MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. E

Bu güncelleme genel olarak iyimi kötümü yapayım mı yapmayayım mı MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. E

Burdan ayarlayabilirsiniz bir deneyin MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. E

Bu güncelleme halen gelmedi herhalde herkese millet yükledi kurcaladi etti eksikleri olması gerekenleri söyledi ne zaman çıkacak acaba tamamen MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. E

Ya şu reklamları nasıl kaldırabilirim oyun oynarken reklam uygulamaya girerken reklam çok sinir oldum uygulama açasım gelmiyor MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. E

Soru Kararlı 9.2.3.0

Bu sürümde telefon agirlasmis sanki jarj da az gidiyor Daha önceki sürüme göre oyun oynarken yavaşlıyor ısınma güzelim telefon bir güncellemeyle berbat olmuş hiç beğenmedim MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. E

Soru Güncelleme sonrası bildirim sorunu

Aynı sorun bendede var son güncellemeden sonra yalnız sorun sadece bildirim değil face inst tweeter e girdiğimde 3 gün önceki şey yeni gibi çıkıyor güncelleme gelir düzelir dedim ama hala tık yok MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. E

Soru Kulakliga ne yapabiliriz?

Mi 6 telefonu yeni aldım dönüştürücü kullanmamak için type c USB li kulaklık aldım HTC nin fakat sürekli böyle parazitler bi ses çıkıp müzik dinlerken konuşurken falan model uyumsuzluğu olabilir mi bide kulaklıktan memnun olan varsa marka modelini yazabilir mi rica etsem MI 6 cihazımdan...
Üst Alt