ertooth kullanıcısının son içeriği

1. ertooth

Yardım Vodafone Kullanan Xiaomi ciler

Aynen Varsayılan sadece düzelttim diğerleri yazdığınız gibi idi,Teşekkür ederim şimdi bağlandım...
  2. ertooth

Diğer cep telefonu bağlandı sorun yok... Az önce MIUI sürümü yükselt tim 11.0.6.0 oldu şimdi bu sürüm ile deneyeceğim. Bilgisayar da 1593014737 Maalesef sürümü yükselttim gene olmadı kahretsin neden bağlanmıyor 1593016015 Usb tethering ile bağlandı kardeş, düşündüm de acaba benim wi-fi...
  3. ertooth

Pdanet ücretli Bir program 53 TL şimdi baktım Google store da
  4. ertooth

Arkadaşlar işte resim bağlantı yapmış ama internette bağlanmıyor.
  5. ertooth

Yardım Mi 9t pro vodafone yanımda açılmıyor

Vodafone yanımda uygulaması Ve TV uygulaması na güncelleme gelmiş bende çalışıyor şu an
  6. ertooth

Güzel kardeşim Vodafone mu kullanıyorsun belirtmemiş siniz .
  7. ertooth

Siz Vodafone kullanıyorsunuz 1593008911 Bende kasalı PC var wi-fi aparatı var ona bağlanıyor fakat interneti yok maalesef Kardeş
  8. ertooth

Arkadaşlar sizden ricam Türkiye genelinde bütün Xiaomi Vodafone operatörü kullananlar. Lütfen cihazınızda internet paylaşım açık hale getirin ve diğer cihazlara wi-fi yolu ile internet hizmeti veriniz bakalım cihazınızı modem olarak kullanarak başka cihazlara da internet yapabilecek misin. Şu...
  9. ertooth

Yardım xiaomi red mi note 4 internet paylasımı sorunu.

Merhaba arkadaşlar Ben cihazımı yükselttim Redmi Note 9s almıştım 1 ay önce. Bugün şu internet paylaşım ayarını açarsam diğer cihaza bağlanacakmi bakayım dedim maalesef bağlandı fakat bağlandığım cihazda Internet yok. Tecrübeli arkadaşlar bi yardımcı olunuz bir çözümü olmalı muhakkak ama o...
  10. ertooth

Rehber Redmi 4/4x santoni - ROOT Yapma ve TWRP Yükleme Anlatımı

Redmi note 4 için root yapma bir anlatım varmı forumda şimdiden tşk ederim
  11. ertooth

Rehber Bootloader Kilidi Kapalı Cihaza Rom Yükleme Rehberi [UNBRİCK]

Redmi note 4 için android 9 pie yüklemek istiyorum.Baştan sonuna kadar resimli veya video lu anlatım yapılan bir konu varmı bu forumda.Yabancı hindistanlı anlatım yapanlar var faka ne dediklerini anlamadığım için başlamak istemedim.
  12. ertooth

Yardım xiaomi red mi note 4 internet paylasımı sorunu.

merhaba Redmi note 4 var,Bende bu sıkıntıyı yaşıyordum hattım vodafone internet paylaşımımı açık yaptığım halde bağlanamıyordum diğer wifi olan cihazlara. Dediğinizi uyguladım diğer wifi ağa yani Pc ye bağlandım. Fakat bu seferde mobil ağda sıkıntı oldu internet bağlanamadım. Ben daha önce Türk...
  13. ertooth

Rom Mi NOTE 3 MiUi 10 - EU STABLE ROM 10.2.3.0 (Android 8.1 )

Arkadaşlar MIUI 10.2.3.0 kararlı sürüm Android 8.1 sürümü ne mi denk geliyor. Eğer öyleyse telefonum Sürümü neden 7.0
  14. ertooth

Rom Miui 10 8.7.3 Kapalı Global Beta Yayınlandı

Bende sadece Redme Note 4 var x yok benim telefona da acık beta sürümü gelir mi oreo için.
  15. ertooth

Çözüldü Note 4 sensor sorunu

Öncelikle cevap için teşekkürler dediğiniz gibi aynen yaptım.Aç kapa sonra tekrar açtım düzeldi. Teşekkürler tekrar
Üst Alt