ersinss kullanıcısının son içeriği

1. ersinss

Soru Hızlı şarjda kapanma sorunu

Sorun yazılımsal olabilir, ama muhtemelen donanımsal gibi duruyor. İsterseniz sıfırdan bir temiz yazılım deneyin olmazsa tekrar yönlendireyim. Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. ersinss

Yardım hangi kerneli atarsam atayım fastboota atıyor

Global romda custom kernel çalışmaz tabiki hocam Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. ersinss

Yardım Redmi note 8 arama sıkıntısı

Clean all yaparak temiz kurulum yapın hocam, sorun muhtemel yazılım hatası Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. ersinss

Soru Redmi Note 8 Evolution X Rom Kernel önerisi

Evo ile predator stormbreaker kerneli kullanıyorum uzun süredir en verimlisi bu kesinlikle tavsiye ederim. Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. ersinss

Yardım Ram temizlemeyi nasıl yapıyorsun ?

Fotoğrafta en altta yuvarlak içinde çarpı işareti var hocam ona basarsanız son uygulamalar yani ram temizlenir Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. ersinss

Yardım Note 8 Turkcell şebeke gelmiyor

İmei repair yapıldıysa çakılan telefon tuşludur. Turkcell bayisine gidip hat gelmiyor eski telefondan dolayı aktifleştirme yapın deyin düzelir Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. ersinss

Yardım siyah beyaz tonlama

Sizin dediğiniz farklı bir olay. Arkadaşın probleminin aynısını bende kendi cihazımda yaşıyorum. Mıui 12 ye geçtikten sonra yalnızca karanlık modda kullanırken bahsedilen problemi yaşıyorum. Çözüm şimdilik güncelleme gelene kadar yok gibi duruyor. Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  8. ersinss

Yardım BL başvuru yapmadan direk unlock yapma ?

Test point noktasından servis moduna alınıp edl moddan belki yapılıyordur net bilgim yok, bilen arkadaşlar yardımcı olacaktır. Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. ersinss

Soru Redmi note 8 i satarsanız hangi marka ve modeli alırsınız? Neden?

Şuanda satacak olsam ki satmam fiyat performans açısından bence piyasadaki en iyi telefonlardan biri rn8. Oldu da düşüncem değişti kesinlikle mi note 10 sebebi ise ergonomi fiyat performans donanım hepsi çok tatminkar. Yurtdışı fiyatları da emsal donanım cihazlara oranla gayet erişilebilir...
  10. ersinss

Çözüldü Magisk 20.4 SafetyNet Sorunu

Hocam tam olarak safetyneti nerede kullanıyorsunuz yani ne işinize yarıyor Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. ersinss

Soru Redmi Note 7 En Faydalı Magisk Modülleri

Gruptaki arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine indirmiştim, pek fark hissetmedim Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. ersinss

Soru Redmi Note 7 En Faydalı Magisk Modülleri

Selamlar arkadaşlar,iyi forumlar. Ben cihazımda aosp tabanlı evox romu fotoğraftaki modüllerle kullanıyorum. Benim kullandığım modüllerin yaptığım analizler neticesinde gayet faydalı olduğunu söyleyebilirim. Peki sizin cihazınızda kullanmaktan memnun kaldığınız bizlere tavsiye edebileceğiniz...
  13. ersinss

Rom Önerebileceginiz custom rom

Predator stormbreaker 6.9 old Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. ersinss

Ben 4.3 sürümünü kullanıyorum, fm radyo çalışıyor kulaklıkla Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. ersinss

Evolutionx kullanıyorum, gayet stabil ve batarya iyi gidiyor.tavsiye ederim Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt