ersinefe1984 kullanıcısının son içeriği

1. E

Rom Mi Note 10 / CC9 Pro - Global Endonezya Rom V11.1.1.0.QFDIDXM [ Android 10 ] İndirme Bağlantıları

Bizde imei repair islemi var bootleder acik ve endonezya roomu var
  2. E

Rom Mi Note 10 / CC9 Pro - Global Endonezya Rom V11.1.1.0.QFDIDXM [ Android 10 ] İndirme Bağlantıları

Evet benim twerp de silinmis simdi mesala twerp ben yuklemesem root da yapmasam gunceleme geldiginde yukleyebilirmiyim sikinti yasarmiyim imei gitmesi ile ilgili
  3. E

Her seferinde boyle mi olucak ilk dosya 400 mb idi onda yuklemeyip buyuk dosya mi indirmek gerekiyor cihazimda ki root u kaldirdim sadece twerp yuklu
  4. E

Ben telin kendi menusunden indiriyorum guncellemeyi twerp de hangi kisma aticak guncellemeyi yeniden baslat dedigimde
  5. E

Guncellemeyi yukleyebildiniz mi indirdim twerp e atti guncelleme gitti bosuna tekrar indirdim bu seferde ayni guncelleme ama 2.6 gb gorunuyor anlamadim
  6. E

Recovery [Android 10] Mi Note 10 / Mi CC 9 Pro - Twrp 3.3.2B-0219 Beta Tek Tuş Yükleme Aracı

Tekrar global rooma mi donusuyor sizde endonezya roomu vardi direk bunu mu yuklediniz onun ustune
  7. E

Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

Tesekkur ederim usb hata ayiklamayi acmadigim icin twrp yuklenmiyormus. Suan twrp yuklu endonezya roomu kurdum root gitmis mi oluyor acaba magisk yuklu. Yonlendirdiginiz sayfadaki gibi root mu yapmak lazim yine
  8. E

Birsey sormak istiyorum bu dediginiz romu kurduktan sonra twrp gitti tekrar yukledim cihaza uygun olani yukluyorum. Ama reboot sistem diyip sonradan kapatip twrp gecmek istedigimde xiaominin programi geliyor twrp acilmiyor nerde hata yapiyorum acaba
  9. E

Yukledim teskkur ediyorum ama bu roomun endonezya roomuna ait bilgi yok global room yaziyor ondada ama xiaomi sevmemin sebebidir tel efon uygulamasi google arama cok kotu telden sogumustum resmen
  10. E

merhaba cihazda 2. hat ime kaydı var mi flash ile yuklediğimde imei ile ilgili sıkıntı olurmu. birde begenmeyip tekrar global rooma dönersem yine mi flash ile mi donulur. bu endonezyo roomunda turkce dil secenegi varmı ve guncellemeleri otadan mı yapıyoruz
  11. E

İpucu Mi Mix Bootloader kilidi açmadan Global Rom yükleme

Global room recovery room kismindan yukledim dogrumudur
  12. E

İpucu Mi Mix Bootloader kilidi açmadan Global Rom yükleme

Hala yuzde 0 da gosterilen sekilde yaptim yanlis birsey yapmiyorumdur insallah
Üst Alt