ErolD kullanıcısının son içeriği

1. E

Soru Mi9 SE Root & TWRP Yükleme ve Kaldırma

Cevaplar için çok teşekkür ederim.
  2. E

Soru Mi9 SE Root & TWRP Yükleme ve Kaldırma

Merhaba, Belki saçma gelebilir fakat sormak istediğim şey şu: Cihazı rootlar ve TWRP yükler isem daha sonrasında bunları kaldırıp orijinal ayarlara geri dönebilir miyim? Eğer dönülebiliyorsa nasıl yapabilirim? Bir de tavsiye edebileceğiniz TWRP var mıdır? Hangisini kullanmam gereki...
  3. E

Soru Anadolu Yakası'nda Güvenilir Mi9T Satan Bir Yer Var mı?

Cevaplar için teşekkür ederim. Şu anda kanunun netleşmemiş olması vb gibi durumlardan dolayı distribütör garantili bir cihaz aldım.
  4. E

Uygulama Xiaomi MI MIX 3 Google Kamera Mod (Stabil)

Nasıl yapıldığını söyleyebilir misiniz?
  5. E

Soru Anadolu Yakası'nda Güvenilir Mi9T Satan Bir Yer Var mı?

Merhaba, Anadolu Yakası'nda (mümkünse Kadıköy, Üsküdar, Maltepe vb. civarlarında) Mi9T alabileceğim bir yer var mıdır? Distribütör garantililer ile aralarında 1600 TL gibi bir fark var. Eğer güvenilir bir satıcı bulabilirsem almak istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  6. E

Yardım Hücresel Ağa Erişilemiyor Sorunu

bayon çok teşekkür ederim. Fakat ağ ayarlarını sıfırlamakta çözüm olmadı. Fabrika ayarlarına sıfırlayabilmem için şu anda telefonda bulunan bir çok şeyin (authenticator vb.) yedeğini almam gerekecek. Yedek telefon olmadığı için şu anda deneyemiyorum.
  7. E

Bunu test edebilmenin bir yolu var mı diyeceğim ama sanırım telefonu açmadan emin olabilmek zor.
  8. E

Vodafone ve Turkcell hat mevcut ikisinde de aynı sorun var maalesef. Ayrıca sim kartların yuvalarını değiştirerekte denedim. Yazmayı unutmuşum.
  9. E

Merhaba, Son 1-2 saattir sebebini bilmediğim bir nedenden dolayı telefonla arama yapmak istediğimde "Hücresel Ağa Erişilemiyor" hatası alıyorum. Wi-Fi da problem yok (yavaşlık dışında). İlk aklıma gelem IMEI numalarını kontrol etmek oldu. Numaralarda herhangi bir sorun yok. İki numarada sisteme...
Üst Alt