ernkckk kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım mi5s plus emmc sorunu

Çözdüm de sorun çok garip telefonu düşürdüğümde arka kamera soketi çıkmış kamera uyg. Açınca telefon kapanmıştı aynı brick olmuş gibi xiaomi açılma ekranında gidip geliyordu ben de yazılımsal sanmıştım mi flahstan stock rom attık felan düzelmedi bu arada telefon şarj da olmuyordu artık başka...
  2. E

Rom Mi 5S Plus Global Stabil ROM V10.2.4.0 OBGMIXM İndirme bağlantısı

Üstad fastboot linki lazım ya birkaç yerde aradım bulamadım
  3. E

Yardım mi5s plus emmc sorunu

mi5s plus telefonum kapandı tekrar açılmıyor en başta fastboot erişimi vardı mi flahtan rom attım gene açılmadı sonradan fastboot da gitti hard brick olmuş gibiydi gene miflashtan rom attım başarılı dedi ama gene açılmadı sanırım emmc çipseti bozuk nasıl anlayabilirim kesinlikle bozuk olup...
  4. E

Yardım mi5s plus hard brick sonrası şarj olmama sorunu

mi5s plus telefonum eu rom yüklüyken durduk yere kapandı hard brick oldu fastboot açılmadı şarj olmuyor edl ye alıp mi flashtan stock rom attım şimdi de açılma ekranı bile gelmiyor şarj 0 zaten şarja takınca kırmızı ışık yanıp sönüyor yardım eder misiniz
  5. E

İpucu Google kamera HDR+ aramaya son

Mi5s plus oreo için linkteki nerdeyse bütün sürümleri denedim hepsinde uygulama açılmadı crash oldu ne yapabilirim acep recep
  6. E

Yardım Mi5s plus en iyi rom

Mi5s plus 6/128 batarya kullanımı baya kötüleşti 3-4 saat anca alıyom birkaç MIUI tabanlı custom rom denedim hiçbiri tatmin etmedi en başlarda iyiydi birkaç hafta sonra yine aynısı oldu sizin bu soruna çözümünüz nedir pil kullanımı iyi olan rom var mı bildiğiniz
  7. E

MIUI 11 Masik X ™ Rom 7.2 MIUI 10

Bu konunun ilk sayfasında var zaten direk konu içeriğinde
  8. E

Arkadaşlar masik rom a ne oldu geliştiriciler bıraktı mı işi neden güncelleme çıkmıyor telegram grubu bomboş kaç gündür
  9. E

Hocam Gadirli'li misiniz :D?
  10. E

mi5s plus için masik x sürümü nerede kaldı acaba mi5s ile aynı zamanda gelecek yazıyordu
  11. E

Rom Revolution OS - MiUI

Allahu Ekber yeni bir rom açıklamada performans en iyisi falan yazıyor benim için pil + performans önemli olan magisk x mi sizce bu mu daha iyi pilde ve performansta
  12. E

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

MIUI revolution OS nedir arkadaşlar başka bir custom rom mu
  13. E

Natrium yine üvey evlat sanırım :/
  14. E

Mi5s plus 8.8.30 u dün yükledim %100 ken sabah 1 el pubg attım performans modu açık son circle kadar geldim 2. Oldum adam arkamdaymış öndeki evde sandıydım neyse sonra birkaç küçük oyun daha oynadım full YouTube video izledim sosyal medya takıldım telefonu elimden nerdeyse hiç düşünmedim ve...
Üst Alt