ErkanC kullanıcısının son içeriği

1. E

Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

Benim sorunuma hala çözüm bulamadım ilk sayfadaki adımları uyguladım 3.5.5.1 i de kurdum fakat bilekliğe bağlann dediğinde fabrika ayarlarına dön hatası veriyor bar mı acaba çözümü?
  2. E

kurdum hocam ona da aynı hatayı verdi malesef. Gadget yüklü aynı zamanda bende fakat ona bağlantıyı kesiyorum mi fite bağlanacagım zaman malesef bağlanmıyor
  3. E

Arkadaşlar merhaba ilk sayfadaki işlemleri yaptım cihaz türkçe oldu ve orda verilen 3.4.1 mi fit uygulamasını kurdum fakat fabrika ayarlarına dön hatası veriyor.Hangi mi fiti indirmem lazım çoğunu denedim hala aynı hata veriyor.
  4. E

Rom Mi 8 Global Kararlı Miui v10.0.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

Ben temiz kurulum yaptim cok iyi oldu huc bir sikintiyla karsilasmadim. Yuz tanimayi bulamadim ayarlardan sizde de ayni mi durum yuz tanima kilit ayarlar kisminda yok?
  5. E

Yardım Mi 5s parmak izi sorunu

Arkadaslar ben 8.2.1stabildenden parmak izim cok iyi calisirken 8.5.3 e gectim ayni sorun bende de olustu, 2 defan sonra okutamadim parmak izini. Ben de tekrar 8.2.1 stabile dondum parmak izim calisiyor 2-3 deda denedim 8.5 i hep ayni 8.2 ile devam simdilik miui9 u beklemek lazim
  6. E

Ekran Kaydedici (Yeni Uygulama)

malesef global kararlı sürümde yüklemedi...
Üst Alt