erkanbas kullanıcısının son içeriği

1. erkanbas

MIUI 11 mı 11 mı not 3

ikonlar çok tatlı olmuş yüz tanıma ve tam ekran modu gelmemiş
  2. erkanbas

MIUI 11 mı 11 mı not 3

mı not 3 mı 11 hayırlı olsun
  3. erkanbas

Tema Birebir IOS TEMA Kendime ait düzenleme

hocam arkadaşlar dan bir tanesi rot suz cihazda kurulum olmaz demiş dogrumudur acaba
  4. erkanbas

temayı içeri aktardım ama kurmadi mı not 3 desteklemiyor
  5. erkanbas

hocam senden bir ricam olacak uzun zamandır hava durumuna göre değişen tema aramaktayim örneğin hava karlı ise ekrana kar yağsın bulutlu ise ekran bulutlu olsun oppo cihazlarda bu özellik telefona gömülü olarak geliyor tema ile hava durumunu ilişki lendir deyince oluyor türlü APK kim bulamadım...
  6. erkanbas

Soru mı not 3 guncelleme pie güncelleme si

Nisan sonu gelmesi beklenen mı not 3 Android pie güncelleme si haziran ayı ilk haftası olması na rağmen gelmedi konuyla ilgili takıntımız yok ama bari yalan söylemeyin kardeşim.
  7. erkanbas

İnceleme Xiaomi mi note 3

hocam orjinal rom her zaman en iyisidir zamanın da çok uğraştım başka cihazlara romlar yükledim anakart lar değişti imeiller uçtu
  8. erkanbas

Haber mı not 3 yeni güncelleme

güncelleme geldi 10.3.2.0 yüz tanıma geldi diyor ama bulamadım nasıl çözeriz bu işi
  9. erkanbas

İnceleme Xiaomi mi note 3

güncelleme geldi 10.3.2.0 yüz tanıma geldi diyor ama bulamadım nasıl çözeriz bu işi
  10. erkanbas

Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

aylardır mi band 3 bilekliğim eşleşme yapamiyordum sorun vardı ve yeniden başka bir marka bileklik almaya karar vermişken bir anda bilekliğim TLF ile eşleşti sorun kendiliğinden çözüldü mi band 3 devam
  11. erkanbas

Haber sonunda mı not 3 oreo

sonunda mı not 3 Oreo 8.1 tüm sorunlar giderilmiş 1.6 GB hayırlı uğurlu olsun
  12. erkanbas

Soru hava durumuna göre değişen tema

cihaz kendi romu kararlı mı 10 dayım bir önceki TLF numa color os rom yuklemistim müthiş olmuştu sırf bu yüzden ya rom değişcem yada oppo TLF ile takasa giricem
  13. erkanbas

aynen hocam g5 de bile var sırf bu yüzden TLF na color os rom yükleyebilirim
  14. erkanbas

oppo cihazlar coloros rom kullandığı için bu özellik cihazın içine gömülü geliyor dışarda kar yagiyorsa ekrana kartaneleri düşüyor yağmur yagiyorsa yağmur taneleri düşüyor
  15. erkanbas

kimse kullanmıyormu
Üst Alt