erkamalper kullanıcısının son içeriği

1. erkamalper

Çözüldü Whatsapp Yerel Yedek Yükleme Sorunu

Sorun çözülmüştür.
  2. erkamalper

Yok hocam. Oradaki her yöntemi denedim fakat olmadı maalesef. Konuda da belirtmiştim zaten internetteki ve bu sitedeki bütün çözüm yöntemlerini denedim diye.
  3. erkamalper

Sorunu kısmen çözdüm sayılır. Yedek dosyasının adını "msgstore.db.crypt12" olarak değiştirdim ve Android -> Media -> com.whatsapp -> WhatsApp -> Databases klasörüne taşıdım, yedek dosyasını gördü fakat bu uyarıyı veriyor;
  4. erkamalper

Sanırım sorunu buldum. Üstte gördüğünüz gibi, orijinal WhatsApp uygulamasının sadece medyaya erişmesine izin veriyor fakat Whatsapp Aero ekte gördüğünüz üzere tüm dosyalara erişim izni istiyor. Orijinal WhatsApp uygulamasına nasıl tüm dosyalara erişim izni verebilirim?
  5. erkamalper

Merhaba. Uzun süredir Whatsapp Aero kullanıyordum fakat telefon değiştireceğim için Whatsapp Aero'da bulunan sohbet yedeklerimi orijinal Whatsapp uygulamasına yüklemem gerekiyor. Whatsapp uygulamasına dosyalara erişim izni veriyorum, Google hesabımı kaldırıyorum sonra uygulamaya giriş yapıp...
  6. erkamalper

Çözüldü Redmi Note 10s Açılmıyor

BL kapalı değil ama cmd ile nasıl rom atacağımı bilmiyorum 1667414335 Yedekleri tam almamıştım, bunu dosyalar silinmeden çözmenin bir yolu yok mudur?
  7. erkamalper

Çözüldü Redmi Note 10s Açılmıyor

Telefonuma Mi Flash ile MIUI Global 13.0.8 romu atıyordum. Sağ alttaki kısımdan "save user data" seçeneğini seçtim ve romu atmaya başladım fakat bir süre sonra checkpoint ile ilgili bir hata aldım. Sorunu çözüp romu tekrar attım. Romu attı fakat şu an telefonu açmaya çalıştığımda recovery moda...
  8. erkamalper

Yardım Redmi Note 10s Kamera Sorunu

mustafaozkan1414 o konuda sadece TWRP yükleme anlatılmış ancak root ve rom atmayı da bilmiyorum. 1667177316 Ayrıca bootloader kilidini açmayı da bilmiyorum.
  9. erkamalper

Yardım bildirim uygulama somgeleri

Kullandığın tema ile alakalı olabilir.
  10. erkamalper

Sisikicimars MIUI 13 Endonezya romu kurmak istiyorum ama bu konuda hiç bilgim yok. Daha önce birkaç kere TWRP kullanmıştım fakat bu cihazı yeni aldığım için açıkçası kendi başıma root olayına girmek istemedim cihaz elimde kalır diye. Yardımcı olabilirsen çok sevinirim :)
  11. erkamalper

Yardım 1 Saat Arama Yapabiliyorum

1 saat arama yapabilme telefonla alakalı değil hocam, operatörler gereksiz uzun aramaları engellemek için 1 saat sınır koyuyorlar. Yani hattınla alakalı.
  12. erkamalper

Daha önce eski modelli cihazlara rootlama yapmıştım fakat bu cihazda robot ve rom konusunda hiç bilgim yok. Yardımcı olabilir misin?
  13. erkamalper

mustafaozkan1414 yardımcı olabilir misiniz?
  14. erkamalper

Edit: Google Kamera'yı denedim, düzeldi fakat 64MP modu bulunmadığı için kullanmak istemiyorum açıkçası.
  15. erkamalper

Bir sürü yöntem denedim fakat hiçbiri işe yaramadı maalesef.
Üst Alt