EricFrance kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Note 12 pro 5G İmei Repair

Biraz araştırma yaptık ve ilerleme oldu. Cihazı bypass ile modem meta programına bağlamayı başarabildik. Bir başka yöntem olarakta cihazı preloader dosyası yükleyerek bu modeli dirençli olduğunu göstermeyi başardık ve modem meta programı çalıştı ama onda da write işlemi olmadı. Bu işlerden...
  2. E

Yardım İmei Repair

Telefonu dirençli gibi gösterip modem meta ile imei atmasını bilen var mı? Elimde P1 dosyaları mevcut. Bilen arkadaşları bekliyorum.
  3. E

Yardım Papara Hesabı Kartı Her Şeyi Kapatma

Evet ama onlar hesabı kapatmadan bahsediyor. Ben komple silmek istiyorum. Başta kimlik bilgilerimi verdim onlarda ellerinde olmamasını istiyorum.
  4. E

Yardım Papara Hesabı Kartı Her Şeyi Kapatma

Merhaba arkadaşlar elimde Black kart var ben papara hesabını komple kaldırmak istiyorum. Kartı hesabı. Papara ile ilişkimi kesmek istiyorum. Yardım eder misiniz
  5. E

Yardım Note 12 Pro 5g İmei Repair

Bu cihazı dirençli gibi gösterip, preloader dosyasını flashlayıp meta modda imei yazdırma işlemini yapabilir miyiz?
  6. E

Yardım Note 12 Pro 5g İmei

Note 12 pro 5g Ruby modelineTft ile imei yedirebilir miyiz? Merline yiyorda. Yardım ederseniz bunu boxsız hallederiz.
  7. E

Hocam hâla yapanlar var diye görüyorum. Mediatek işlemcili olduğu için dosyaları ellerinde var atmak istemiyorlar
  8. E

Arkadaşlarım selam modem meta ile note 12 pro 5g modeline imei repair işlemi yapabilir miyim yardımcı olur musunuz
Üst Alt