Erhankaan kullanıcısının son içeriği

1. Erhankaan

Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

1713975858 dediğini yontemi yaptim sms gonder seçeneğine tikladim sonuç yine ayni
  2. Erhankaan

Recovery TWRP Poco F5 Pro / K60 HyperOs Android 14 (Dokunmatiği Çalışıyor)

Ona oluşturana kadar CMD ile şartlar uygunsa 2 dk içinde twrp atabilirsiniz 1713553810 Şartlardan kasıt, bootloader kiliti açik olmadı geliştirici seçeneklerinden USB hata ayıklama açik olmalı, eğer bunlar nasıl olur diye sorarsaniz videolu anlatımlı yotube de bı sürü var hocam sonra CMD indirin...
  3. Erhankaan

Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10.5 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 19.04.2024

Formatlama cözüm değil bende de aynı sorun var . Kesin çözümünü bulan yok
  4. Erhankaan

Yardım Telefon TWRP ekranına girip çıkıyor kapanmıyorda :(

ses kısma ve güc tusuna uzun basin fastboot ekrani gelmesi lazim hocam
  5. Erhankaan

Yardım WhatsApp'dan"Giriş Yapmak İçin Resmi WhatsApp Uygulamasına Sahip Olmanız Gerekir " Hatası Alıyorum

hocam xioami ile alakali olduğunu dusunur oldum sifir cihazda bile orjinal uygulama değil uyarisi veriyor, ha ikinci cihazim huawei oda giris segment bir telefon gunluk hayatta kullanacağim cinsten değil onda whatsapp kuruluyor ama ne hikmetse 8gen 1 işlemcili yeni cihazima kurunca sahte olarak...
  6. Erhankaan

Soru Poco F5 Pro vs Poco X6 Pro

sarj durumu iyi hocam bir gunu rahatlikla cikariyor ama benim gibi az bucuk pubg mobile oynarsaniz 2bucuk 3 saatlik kullanim sonrasi 100% den ortalama 65% kusurlere kadar iniyor genel olarak kullanima bağli durum yani ama sosyal medya takilanlardansaniz wp insta face falan aksama gunu rahatlikla...
  7. Erhankaan

Sohbet whatapp girilmiyor

bu sorunu 5 aydir çekiyorum eski bir telefona whatsappi kurup, şu anki cihazimi 2.ci cihaz olarak eski telefona bağladim anca cozum bu sekilde
  8. Erhankaan

bu bir isyan mesajidir. abi bu whatsappta banka uygulamasi değilki içindeki paranin guvenliğini tehlikeye atmamak için en ufak tikirtida cihaza ban atar oldu 5 aydir whatsappi ikinci cihaz olarak telefonumu kullaniyorum sirf yeni telefon alma sebeplerimden biride buydu aldim onda da ayni terane...
  9. Erhankaan

Soru Poco F5 Pro vs Poco X6 Pro

bende f5 pro var gayet memnunum bu modeli almakla doğrusunu yapmissiniz diyebilirim x6 pro yu eleştiremem zira farklarini onceden arastirmissiniz, geriye fiyat farki kaliyo bu durum birazdan maliyet durumuna bağlı hangisine guc yeterse onu almak lazim ama imkan varsa f5 pro almak daha iyi olur
  10. Erhankaan

Uygulama Yine Bir WhatsApp Rezilliği

eski bir android cihazda whatsappim aciliyor fakat kendi cihazimda veya yeni aldiğim xiaomi cihazlarda ayni uyariyi veriyor, saçmaladilar iyice
  11. Erhankaan

HyperOS k60 için dolby atmos, viper...

direk indirme linki varmi hocam ben sayfada bulamadim 1710617186 twrp nin kendi içerisinden bunu indirerek guncelledim hocam şu an twrp dokunmatik calisiyor👍
  12. Erhankaan

bunu denemistim bilgisayarda yukleme sirasinda hata veriyor ben boot.img olarak yukluyorum sjz nasil yuklediniz
  13. Erhankaan

https://forum.miuiturkiye.net/konu/poco-f5-pro-twrp-recovery.142133/ 1710607771 eğer hyper os yükleme yapicaksaniz twrp bende dokunmatik twpkisi gidiyo maus ile bağlayarak root işlemine devam ediyorum
  14. Erhankaan

Yardım this device locked, mi account hatası

H.kadioglu hocam destek olabirmiyiz
Üst Alt