erhanbicer kullanıcısının son içeriği

1. E

MIUI 11 [Android 10] Mi 9 - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta Rom İndirme Bağlantısı

konu başında ki linkten çok yavaş iniyor. daha sonra indirme iptal oluyor. goodle drive gibi indirme linki varsa alabilir miyim ?
  2. E

Ana Başlık Turkcell VoLTE - VoWifi hizmetlerini tüm cihazlara sundu.

Bende de ilk başta çalılmamıştı. volte ve vowifi yi *#*# li kodlardan açtım. telefon ayarlarından mobil ağlar kısmına gittim ikisinin de açık olduğundan emin olduktan sonra telefonu uçuş moduna aldım. sonra mobil ağlar ayarı kısmından volte yi kapattım. vowifi simgesi geldi. sonra volteyi de...
  3. E

Turkcellde volte sadece turkcell arasında mı ? Dün Telekom'dan Turkcell'e geçtim. Telekomda Vodafone'u arasamda çağrı ekranında ismin yanında HD ikonu gözüküyordu. Turkcell'de böyle bir ikon şimdilik çıkmıyor. Sadece Turkcell'lilere çıkacak sanırım. şöyle bir baktımda çevremde Turkcell'li çok az...
  4. E

Tema Pukicuki v11 - Miui 11 Tema

yapanın emeğine sağlık fakat çok itici değil mi ya. :) bana mı öyle geliyor şu temalar bilmiyorum.
  5. E

Mi 9 onaylandı. Volte ve vowifi aktif simgeler var.
  6. E

Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth 5.0 Kulaklık 155₺

1 saat once 199₺ idi pahalıymış miuiturkiye marketten alacaktım forumdan yorumlarına bakayım dedim hepsiburada indirimine rastladım. güzel oldu :)
  7. E

Yardım Kendiliğinden Google Asistan Açılıyor [ÇÖZÜLDÜ]

Hocam ilk mesajda çözümü yazıyor. Yalnız benim çözümümde telefonunuzun rootlu olması gerekiyor.
  8. E

Rom [Pie Son Sürüm] Mi 9 Xiaomi.eu MIUI 10 v9.8.1 Beta ve V10.2.16.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Telefonun otomatik güncelleme kısmında 9.8.1 güncellemesi gözüküyor. Oradan indirip mi kurmaliyim? Yoksa burada ki linki indirip twrp ile mi yukseltmeliyim?
  9. E

Mod Kullandığınız Magisk modülleri neler?

Allah iyiliğinizi versin. sazan gibi atladım Mi9 cihaza bunu kurdum bootloop'a düştüm. Alttaki linkin 2. methoduyla ancak sorunu çözdüm. benim gibi sazanlara duyurulur. How to Uninstall Magisk Module Using TWRP Recovery | MagiskRoot
  10. E

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Bu romun özelliği nedir ki ücret ödeyelim?
  11. E

Yardım Bluetooth Kulaklık Önerisi

Xiaomi redmi airdots yeni çıktı ve indirimde
  12. E

araştırmalarım sonucu bu sorun yazılısal bir bug olduğu yönünde sonuçlandı. bu sebepten ötürü magisk ile al butonunu tamamen devre dışı bıraktım. Aşağıda ki linkten ilgili konuya göz atabilirsiniz. Çoğu kişi bu olaydan dolayı muzdarip. Gerçektende çok can sıkıcı bir olay çünkü. Al butonunu...
  13. E

Çok sükür öyle bir problemim yok dostum. ama o özellik bende kapalı. asistanı komple silsem çözülür mü bilmiyorum. bi deniyeyim.
  14. E

Al tuşuyla alakası yok hocam. Kılıflı kilifsiz Telefonu kitliyorum kenera koyuyorum. Arada bir kendi kendine tuş kilidini açmaya calisiyor. O halde iken tuş kilidini açtığımda Google asistan karşıma çıkıyor. Acayip sinir oldum bu duruma.. çözüm bilen yok mu acaba.
Üst Alt