Erhan5555 kullanıcısının son içeriği

1. E

MIUI 13 K40 Gaming Edition Vietsub Rom 22.4.13.-15.04.22

Linkler calismiyor hocam hata var
  2. E

Yardım 9T Bataryası 9TProya Uyarmı Deji

Aynen hocam pro 2 bataryada calisiyor ama mi9 tbye pro batarya taktin mi kafayi yiyor
  3. E

Yardım 9T Bataryası 9TProya Uyarmı Deji

Kolay gelsin daha önce mi9t olan telefonumu k20pro döndürdüm anakart alt taraftaki sarj söketi felan sonra baktim bataryada sikinti cikti turbo sraj olmuyor k20 pro nun bataryadini takinca duzeldi bence bir fark vardi
  4. E

Soru Eu Stabil'e clock center mod olur mu ?

Hocam ayarlardan hangi surum kunlaniyorsaniz onu seciceksiniz eu stabil kunlaniyorken ben yapiyordum calisiyor sikintisi olmaz
  5. E

Soru Youtube premium

Şart degil youtube vanced var ama yaninda microg diye bir apk daha yuklemen lazim hesabina giris yapabilesin kaydettigin videolari dinleye bilmen icin
  6. E

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Ne kadar denediysem olmadi guncelleme bekleyecem
  7. E

Dolby da yukleniyor ama uygulama gozukmuyor
  8. E

https://forum.miuiturkiye.net/konu/blur-tema-final-v5-byturkbey06-29-12-2019.63501/page-28#post-786084 Durum cubugu baska temaya ayittir
  9. E

Son güncelleme geldi 1 saat önce
  10. E

Sıcak Fırsat 5 TB OneDrive Depolama Alanı Ücretsiz Edinin [Office Öğrenci]]

Zamaninda nasil aldiysam hatirlamiyorum ucretsiz 105 gb kota vermislerdi
  11. E

Rom Mi9t rom tavsiye

Android 10 vardir eu rom ve miroom da suan miuipro rom kunlaniyorum buda anroid 10 dur
  12. E

Madalya MIUI Türkiye Yenilendi... Yorumunu Yap Madalya Kazan - 24.11.18

Bence basarili akici bir site olmus hep alisveris uzerine hem bilgi veren site hersey para digil demek istemisler basarilarinizin devamini diliyorum yeni yilinizda
  13. E

Paycell kunlanin sikinti cikmiyor
  14. E

Hocam geldi mail indirdim trwp ole yukledim but safer sizintilardaki hatalari aliyorum durum cubugu arama yapsank sanki restart atiyor telefon guncelleme kismindan username de yaziyorum olmuyor baska dusuk rom yukledim gene ayni yardim edebilecek var mi
  15. E

Kolay gelsin miuipro bagis yaptim bana link gelmedi oyle kendi indirme sayfasindan indirmeyi deneyim dedim romu indirebiliyorum bir sikinti olur mu acaba
Üst Alt