erguncakmak kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Tüm temalar neden yabancı dil?

E peki mi band 5 e nasıl yükleyeceğiz indirdiklerimizi?
  2. E

Satış Xiaomi Telefon Satışı

Hayırlı satışlar para olsa da alsak...
  3. E

Çekiliş Zeblaze VIBE 6 SPORT SMARTWATCH Forum Üyelerine Çekiliş

Vallahi kral adamsın vesselam... Keşke benim olsaaa
  4. E

Ana Başlık Mi 11 Lite 4G - Tüm Özellikleri [Kullanıcı Yorumları]

Boyutu nasıl cepte taşımak için yani?
  5. E

Satıldı Xiaomi Mi Box S 4K UHD - Garantili

ben talibim ilk cihazım olacak eğer iletişim bilgilerinizi verirseniz alabilirim
  6. E

Yardım Poco f1 bootlaoder modu görmüyor

valla o konuda bir şey bilmiyorum arkadaşımdan alıp ben yapmaya çalışacağım. Acaba nedir sokette mi anakartta mı bir problem mi var?
  7. E

Satış Xiaomi A3 4/64 Garantili

1400 yapsanız da alsam olur mu?
  8. E

Yardım Poco f1 bootlaoder modu görmüyor

cihazım kayıt için bootlaoder modunda pc görmüyor ne yapmam gerekli acaba?
  9. E

Rehber Mi Band 3 / NFC - 2.2.0.12 - 1.6.0.6 Türkçe Firmware ve Modified Mi Fit 3.5.5.3 Kurulumu

Buyrun millet son sürüm Türkçe.... Katkımız olsun.... Notify Fitnes programını kurum ayarlardan güncelleme kısmından modifiye tarih olmayan rom indirip onu gösterin bu kadar... Firmwares 1.7.0.4 | Mi Band 3 NFC | Spanish, Turkish, Thai... | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing
  10. E

Rehber Mi Band 3 / NFC - 2.2.0.12 - 1.6.0.6 Türkçe Firmware ve Modified Mi Fit 3.5.5.3 Kurulumu

çalışıyor lakin ben mifit uygulamasını kurdum 1.7.0.4 güncellemesi ile çince oldu tekrar geri dönmeye çalışıyorum... fesupanallah...
  11. E

Mod Modified Mi Fit 3.5.5.1 Türkçe Dahil Tüm Diller Destekli

1.7.0.4 sürümü hakkında bilgisi olan var mı?
  12. E

Arkadaşlar buyrun Mi Band 3 Nfc son sürün güncelleme... (1.6.0.10) Firmwares 1.6.0.10 | Mi Band 3 NFC | Spanish, Turkish, Thai... | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing
  13. E

İyi forumlar. Yeni Mi Band 3 NFC aldım kendi programı ile 1.6.10 güncellemesi yaptı fakat Çince. Ben de 1.6.0.6 ye Türkçe olarak geri döndüm. Bu yeni sürümü Türkçe olarak yükleyen ya da bilen varmı acaba?
Üst Alt