ergnklcx kullanıcısının son içeriği

1. ergnklcx

Haber Forumda zorunlu tel numarası isteği !

Ancak size özel msj bile yazamıyorum, numaramın doğrulanmasını istiyor önce.
  2. ergnklcx

Haber Forumda zorunlu tel numarası isteği !

Özelden bende numaramı versem uygun olur mu hocam. Manuel halletseniz.
  3. ergnklcx

Tema Herkes kullandığı temanın ekran resmini paylaşsın

High life, üretici ile gelen tema. MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. ergnklcx

İnceleme MIUI 7.3.30 Global Beta ROM Güncelleme Özetleri

Eyvallah kıymetli hocam, çok sağolun.
  5. ergnklcx

Uzun zamandır ilk defa güncelleme yaptım ben, biliyorsunuz. (Sağlık sorunlarından dolayı uzaktım biraz)
  6. ergnklcx

Bu günellemeyle birlikte notları gileyebilme özelliği de gelmiş. Harika olmuş. Ben bir kaç notumu gizledim ve çok hoşuma gitti. Ama tekrar nasıl ortaya çıkarılır bulamadım. Zaten pekte önemli notlar değildi wasntme~~
  7. ergnklcx

Bu günellemeyle birlikte notları gileyebilme özelliği de gelmiş. Harika olmuş. Ben bir kaç notumu gizledim ve çok hoşuma gitti. Ama tekrar nasıl ortaya çıkarılır bulamadım. Zaten pekte önemli notlar değildi wasntme~~
  8. ergnklcx

Haber 19 Nisanda resmen tanıtılıyor. ''Xiaomi Mi6''

Amiral gemisi hangisi? Anlamadım...
  9. ergnklcx

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Madalyalar altın mı acaba? Bende isterim.
  10. ergnklcx

Madalya Yorum yap Madalyayı Kap

Xiaomi Mi Note Pro – Karşılaştır Mi Note Pro
  11. ergnklcx

Yardım Mi 5 Google Play "Kablosuz bekleniyor" Sorunu

MIUI 8.3 - 7.4.6 | Unofficial International MIUI / Xiaomi Phone Support linkte yazdığına göre; Google Play store mağazası indirme uygulamaları sorunu bir ROM sorunu değil ..! Google bunu düzeltmek için çalışıyor , bu yüzden sabırlı olun ...
  12. ergnklcx

Yardım Mi 5 Google Play "Kablosuz bekleniyor" Sorunu

Denedim, sorun çözülmedi.
  13. ergnklcx

Yardım Telefon Şifreleme

Uygulama kilitlemeyi ve ekran kilidini de kullanıyorum. Ama ios lar da olduğu gibi şifre belirli bir sayıda yanlış girildiği zaman fabbrika ayarlaruna dönsün istiyorum. MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. ergnklcx

Yardım Telefon Şifreleme

Kıymetli arkadaşlar, hayırlı haftalar herkese. Ayarlar > Ek Ayarlar > Gizlilik > Telefon Şifrele sırasıyla yazdığım bu menüde Telefon şifrele ile alakalı bilgisi olan var mı? Telefonumu şifrelemek istiyorum ama bu menüde yazanlar tam olarak anlaşılır değil. Bu menüden şifreleme yapsam sıkıntı...
  15. ergnklcx

Yardım Merhaba arkadaşlar

Albüm sıkıntısını bende yaşıyorum ve ne yaptıysam çözemedim. Yeni bir güncelleme mi beklemem gerek acaba? MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt