ergenekon34 kullanıcısının son içeriği

1. ergenekon34

Çözüldü mi 9se dahili hafıza sorunu

tamam dostlar twrp güncelledim miirom stabil yükleyiyince düzeldi
  2. ergenekon34

Çözüldü mi 9se dahili hafıza sorunu

arkadaşlar global 11.02.kararlı romu yükledim 11.05 global kararlı twrp 3.3.2.b yükledim hersey normal formatdata yes 4 wipela temizrom kuruyorum fakat rom açılıyor hafızaya bir şey atamıyorum hafızayı görmüyor twrp sürümüylemi alakalı anlamadım yardım edecek varmı saygılar
  3. ergenekon34

MIUI 12 [Revos Beta] [20.5.27] Mi Note 10 / Mi Note 10 Pro / Mi CC9 Pro

2 gündür kullanıyorum çok stabil magısk modullerle kullanıyorum global 11.0..09 stabilden geçtim çok akıcı teşekkürler
  4. ergenekon34

Soru Mi note 10 genel değerlendirme ve kulaklık önerisi

Blitzwolf fye 7 süper ses bas jabra elite 65t kullandım tronsmart spunky beats kullandım ama bilitzwolf şu an tercihim . Mi Note 10 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. ergenekon34

Soru K20 Pro En Stabil Sorunsuz Rom Tercihi

EU.beta xiaomi.eu.9.10.31 bana göre iyi.
  6. ergenekon34

Mod [Mi9T Pro/K20 Pro] Ekranınızı overclock edin. Ekran Yenileme Oranı 75 - 81HZ [RooT]

eu.miui 11 9.10.17beta kullanıyorum dosyayı twrp den kurdum.xda da anlatımı var.
  7. ergenekon34

Mod [Mi9T Pro/K20 Pro] Ekranınızı overclock edin. Ekran Yenileme Oranı 75 - 81HZ [RooT]

xda indirdim 72 herz yenileme hızı harika oldu mıuı 11 eu beta romla
  8. ergenekon34

Uygulama K20 pro Android Q-Miui11 Gcam(Hdr işleniyor sorunu yok.)

teşekkürler hocam beklediğimiz kamera nihayet
  9. ergenekon34

Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

k20 pro ilearanızdayım bi madalya rica etsem
  10. ergenekon34

İnceleme Mi 9T ( K20 ) ile Mi 9T Pro ( K20 Pro ) Arasındaki Farklar.

Hocam k20 pro 8/128 almayı düşünüyorum aldığınız forum sitesinin linkini ara bilirmisiniz şimdiden teşekkür ler.
  11. ergenekon34

Rom Mi Max 3 MIUI 10 | PRIZRAK_X MOD | 9.8.7 Pie

Ben de şifre sormadı MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. ergenekon34

Hocam malesef güncelleme yapmıyor 1 haftadır kullanıyorum hiç sıkıntı çıkarmadı eu dan geçtim şimdilik iyi MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. ergenekon34

2gün önce eu romdan geçtim şu anda baktım sistem güncelleme diyenler yapmıyor fakat gerçekten çok akıcı gerekte yok bence MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. ergenekon34

2gündür kullanıyorum çok akıcı sıkıntısız bir rom bildirim sorunu yok tavsiye ederim teşekkürler Scorpi hocama. MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. ergenekon34

Rom Xiaomi Mi Max 3 - MIUI 10.4 Android 9 - 9.5.23 EU Beta ROM

Herkese hayırlı akşamlar uygulama izinleri açık ama WhatsApp tan telefonu ekran kilitliyorum bildirim alamıyorum MIUI prodan dirty flash yoluyla eu.beta bu Roma geçtim bu WhatsApp bildirim sorununu nasıl çözerim. MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt