erentr02 kullanıcısının son içeriği

1. erentr02

Çözüldü Akşamdan sabaha şarjım çok gidiyor

Sorunum çözüldü teşekkürler özelliklerden dolayı bu kadar fazla gidiyormuş
  2. erentr02

Tüm fonksiyonlarını kullanmıyorum ama bu kadar fazla gitmesini beklemiyordum bir gün deniyeceğim konum ve Bluetooth özelliğini kapatıp
  3. erentr02

Herkese iyi günler Xiaomi Mi 9 SE cihazım yaklaşık 2-3 yıldır bende bu cihazla uzun bir tecrübem var. Bunu bataryası içinde diyebilirim akşamdan sabaha %4 giden şarjı artık %8- %9 gitmeye başladı tabi bu sıralar Mi Band 5 aldım telefonla eşleştirdim buna etki eder mi? Açık özellikler: 1- Konum...
  4. erentr02

İnceleme Mi9 batarya kalibre

Bu işlemi telefonu sifirlayarak yapamazlarmi 1626013286 Yani cihazın işletim sistemine mi isliyolar kalibreyi düşürmek için
  5. erentr02

Soru Xiaomi mi 9se'mi yoksa Redmi note 8'mi?

Arkadaslar hangi telefon daha iyi redmi note 8 mi yoksa mi 9se mi
  6. erentr02

Rom Mi 8se icin miui 1w rom varmı?

Selamlar ben ota olarak yuklenebilecek miui 12 mi 8se romu ariyorum varsa atabilirmisiniz?
  7. erentr02

Rehber Mi 9 Se Fastboot (Orjinal) Rom Yükleme

Benim telefon rusyadan gelme sıkıntı olmaz değil mi
  8. erentr02

Yardım Miui 12.0.2 bildirim menusunde sarkinin calacagi yeri ayarlayamiyorum

Acik kapatinca boyle oldu bende geri duzelir diye oyle yaptim ama izinler bile gitti uygulamalara tekrar izin verdim
  9. erentr02

Bunun gibi 1610829333 B Unun gibi binsey varya bildirim menusunde ayarlanabiliyor hani muzik o cikmiyor
  10. erentr02

Denedim ama almiyor bildirim menusunde oldugundan 1610829187 Denedim ama almiyor bildirim menusunde oldugundan
Üst Alt