erengscan kullanıcısının son içeriği

1. E

Recovery [Android 10/12] Xiaomi Mi 10 - Twrp 3.3.1 / 3.6.1 Tek Tuş Yükleme Aracı

yardımcı olabilecek kimse yok mu ?
  2. E

Recovery [Android 10/12] Xiaomi Mi 10 - Twrp 3.3.1 / 3.6.1 Tek Tuş Yükleme Aracı

link çalışmıyor android 12 için
  3. E

Rom Mi 10 - XiaomiEu Android 12 MIUI 13 Haftalık beta

yeni xiaomi eu 13.0.0.7 sürümü fastboot olarak yok mu yükleme benim telefonde twrp yok yüklersem bütün herşey silinir mi ?
  4. E

Xiaomi eu romlar da Xiaomi uygulamalar nasıl güncelleniyor? Globalda vardı ayarladım yükleme ama bunda yok
  5. E

Yardım Çift bluetooth hoparlör baglama

Merhabalar arkadaşlar mi 10 telefonum var . iki ya da daha fazla bluetooth hoparlör nasıl bağlarım samsung da çift ses var ama xiaomide göremedim
  6. E

Rom Mi 10 – Global Kararlı Android 12 V13.0.3.0.SJBMIXM

Güncellemeyi yüklemek için mi pilota kayıt olun diyor neden bu telefona hep geç geliyor güncellemeler :(
  7. E

Merhabalar bı kaç sorum olacak 1) bootloader açık olmasına gerek var mı 2 ) global rom geri dönüş yapmak istesek aynı yolumu izlememiz lazım 3 ) her güncelleme geldiğinde bu yolumu izlicez yoksa global romdaki gibi güncelleme aracı üzerinden mi ? Yardımcı olursanız sevinirim
  8. E

MIUI 13 Mi 10 (Umi) Public Beta V13.0.0.1.5.DEV İndirme Bağlantıları

Bazı yerlerde stabil beta bazı yerlerde çin beta yazıyor ama kodu yok ? tek kod ile mi çıkacak artık bunu nasıl yükleriz
  9. E

MIUI 13 Mi 10 (Umi) Public Beta V13.0.0.1.5.DEV İndirme Bağlantıları

Bunu ota olarak yükleyebilirmiyiz gerçekten ve global rom yüklenir mi ?
  10. E

Yardım Volte desteği

iptal ettim müşteri hzimetlerinden destek bile aldım aslında ama boş
  11. E

Yardım Volte desteği

Bende vardı zaten İstanbul havalimanında 5G yi test etmek için mesaj attım sonra bir daha gelmedi
  12. E

Yardım Volte desteği

Yaptım bunları ama burda neden böyle anlamıyorum
  13. E

Yardım Volte desteği

Ne yaptiysamne yaptıysam ne kodu girdiysen Volte açılmıyor burda niye
  14. E

Soru Mi 10 ön Kamera

bende anlamadım garip test bakıyorurm gayet iyi ama whatsapp yada diğer uygulamalarda puslu iğrenç bir kamera var sanki ışığa odaklanamayan garip bir durum
  15. E

Soru Mi 10 ön Kamera

hayır garantili rootsuz mi rom var global.
Üst Alt