erener kullanıcısının son içeriği

1. erener

Uygulama 📺 İPTV "M3U, XTREAM, STB" Sistemlerini Oynatmaya Yarayan APK Projemiz [2022 YILI]

Güzel uygulama olmuş tebrik ederim elinize sağlık. Aynı uygulama yada benzerini LG-WEBOS içinde görmek isterim açıkcası :)
  2. erener

Diğer Xiaomi vedası

Xiaomiyi zamanında tercih etme sebebimiz fiyat performans ürünü olmasıydı. Ama artık öyle değil. Ufak tefek buglar olur göz ardı ederdik. Saçma sapan uygulamalar vs. debloat olayları ve bunları yaparken uygulama çökmeleri, yapmazsan bataryayı deli gibi sömürmesi beni artık çok bezdirdi. Hayvan...
  3. erener

Diğer Xiaomi vedası

Telefonda sosyal medya kullanmıyorum. Çift hat olarak kullanıyorum. Mail ve genelde WhatsApp görüşmeleri yapıyorum. Genel itibari ile M33 5G şimdilik çok iyi bütün beklentilerimi karşıladı diyebilirim. Xiaomi gibi reklam vs yok en azından kendi uygulamalarında :)
  4. erener

Diğer Xiaomi vedası

Maalesef o telefonlara bütçem yetmiyor. M serisi aldım genelde mail ve telefon görüşmesi yapıyorum. Bana yeter diye düşünüyorum umarım sıkıntı çıkarmaz kararlı çalışsın yeterli benim için 😊
  5. erener

Diğer Xiaomi vedası

Eğer mediamarkt iade/değişim konusunda yardımcı olmazsa ürünü servise verin. Eğer sorununuz yazılımsal ise parça değişimi yapılmayacak şekilde servise verin. Ancak parça değişimi yapılacaksa onarımı red ederek değişim raporu isteyin servisten vermeleri gerekecektir. Yapmazlarsa da Tüketici hakem...
  6. erener

Diğer Xiaomi vedası

Bu tarz durumlar yüzünden Amazon’dan alıyorum artık herşeyi. Alacağınız ürün 100 TL bile fazla olsa buna değer. Ben SSD almıştım 1 yıl sonra sorun çıktı adamlar direk iade aldılar. Diğer sitelerden alsam servise gönderin der atarlar başından. Geçmiş olsun umarım çözülür sorununuz.
  7. erener

Diğer Xiaomi vedası

Amiral gemisi almadım artık oralara bütçenin yetmesi zor 😞 m33 5g aldım bakalım artık ne bekler beni bilmiyorum ama amoled ekran benim için bitmiştir. Stabil çalışsın yeter bütün gün ekrana bakmıyorum zaten. Ürünüde Amazon’dan satın aldım. Amazon firmasına da Samsung’dan daha çok güveniyorum...
  8. erener

Diğer Xiaomi vedası

Samsung’u en son S4 mini ile kullanmıştım. Xiaomi’den sonra fazla zorlamaz diye düşünüyorum. Arayüze xiaomi de çok alışmıştım ama artık bezdirdi. Değişiklik iyidir bazen 😊
  9. erener

Diğer Xiaomi vedası

Xiaomi Mi9T telefonumda ghost touch ve amoled ekranında burn sonrası telefonumu sattım. Bitmeyen miui problemleri yüzünden hiç uğraşmadığım rom ve root işlerine bile girdim. Yazılım atarken brick olacak korkusu (nitekim hard olmasa da yaşadım) telefonun kararsız şekilde çalışmaları artık beni...
  10. erener

Satış Gaming Bilgisayar

Merhaba, pandemi döneminde büyük bir özen ile topladığım bilgisayarımı işim gereği vakit bulamadığımdan dolayı satıyorum. Parçaların hepsinin garantisi bulunmaktadır. Küçük bir miktar pazarlık yapılabilir. Sistemin özellikleri ; * MSI GeForce RTX 2070 Super Gaming X Trio 8GB 256Bit Ekran...
  11. erener

Rom Mi 9T/K20 Pixel Experience Official Android 11 Kurulumu

Rom çok güzel 1 haftadır kullanıyorum akıcılık sadelik hat safhada. Ancak şarj çok kötü gidiyor muhtemelen benim bataryam döngüsünü tamamladı.
  12. erener

Soru Global romdan Eu Roma Geçme

Bootloader kilidini açarak istediğin romu yükleyebilirsin. Forumda dökümanları mevcut.
  13. erener

Yardım Mi 9T Hard Brick Oldu Oldu

Geçmiş olsun. Elinden geliyorsa dene olmazsa ücretli destek alırsın yukarıda yazan arkadaşın dediği gibi.
  14. erener

Yardım Wifi Problemi Hk.

Verdiğin bağlantıda sorunlardan bahsedilmiş ancak çözüm olarak bir şey yazmıyor. Edit : Konuda belirtilen Adguard dns benim telefonumda ekli değil.
Üst Alt