Erenayk kullanıcısının son içeriği

1. Erenayk

Yardım Xiaomi Mi6 Reset Loop / Kısır Döngü

İyi de garantisi yok ki ? 2 yılı geçti telefonu kullandığım. Şu an antalya'da telefon tamircisi arıyorum kaliteli ..
  2. Erenayk

Hocam hayır tuşla alakalı bir problem yaşamadım , tuşla alakası olduğunuda sanmıyorum ..
  3. Erenayk

Arkadaşlar selamlar.Cihazı 2017 temmuz ayından beri sorunsuz kullanıyordum.Dün de sıradan bir şekilde kullanırken bu olayı yaşamaya başladım.Forumda konusu 2 kez aynı yaşadığım şekliyle açılmış fakat kimse yardımcı olamamış arkadaşlara , şu an ben de çaresizim yardımlarınız bekliyorum.Konuyu...
  4. Erenayk

Soru Mi6 kamera hatası

Üzgünüm şuan ortam ge Üzgünüm şuan ortam gerçekten müsait değil. Söyle söyleyim eski kameram gerçekten seri çalışıyordu ve şimdiki halinde kamerayı biyere çevirince ghost oluyor bir saat sonra görüntüyü yakalıyor ağır ağır.. Çekilen fotoğraflarla pek belli olmuyor
  5. Erenayk

Soru Mi6 kamera hatası

Üzgünüm yapamadım testi pek karışık geldi yahu sistem uygulamaları güncellemesinde gözükmesi gerek 2.0 diyor benimkine. Sizinkilerin sürümleri kaç? 1553455564 Hayır aslında. Bir çok Antivirus gibi oda çok özel yönetici izinlerini istedi kamera güvenliği vs sebeplerden verdim bende neden...
  6. Erenayk

Soru Mi6 kamera hatası

Fullprogramlar sitesinden avira premium indirmiştim yönetici izni falan verdim afedersiniz salak gibi ve bu hale geldi..
  7. Erenayk

Soru Mi6 kamera hatası

Aşırı derecede flu ve karıncalanma var. Sensör aşırı yavaş. Olaydan önceki kameramla alakası yok yani. Ön kamerayı açınca her seferinde kapatmama rağmen yüz güzelleştiemeyi açıyor felan.. 1553454448 Şu şekilde göstereyim 1553454576 Gibi
  8. Erenayk

Soru Mi6 kamera hatası

Yardımcınız dokunacak mı acaba?
  9. Erenayk

Soru Mi6 kamera hatası

Arkadaşlar bir forumdan Antivirus indirmiştim premium bir süre sonra kameraya girmemeye başladı falan ben zar zor telefonu ele geçiren Antivirusu kaldırdıktan sonra baktım ki kameram çok kötü, açılıyor ama görüntü leş şekilde, sürümü 2.0 yani bilmiyorum ams imkan yok eski kameram olsun...
  10. Erenayk

İnceleme MIUI 9 7.8.10 Global Beta ROM Güncellemesi ve Değişiklikler;

Lopus hocam bende global bekleme kararı aldım beta çıktıktan tahmini ne zaman sonra global yayınlanır mi 6 için
  11. Erenayk

İnceleme MIUI 9 7.8.10 Global Beta ROM Güncellemesi ve Değişiklikler;

Abi benim telefonum mi 6 global stable rom simdi ben bu beta romu kurmak için neler yapacağım bi anlatırsanız çok sevap işlersiniz araştırdım öğrenemedim fastboot bootloader falan açıklar mısınız kurulumu
  12. Erenayk

Mi 6 Miui 9

Anladım teşekkürler MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Erenayk

Mi 6 Miui 9

? MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Erenayk

Mi 6 Miui 9

1 Ağustos mi 6 ve 5x e miui 9 çıkacak dendi hani ortada bir şey yok MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Erenayk

Yardım Xiaomi mi6 kamera berbat

Kötü derken? :) MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt