eren_626 kullanıcısının son içeriği

1. E

Rom MI 10 hyperosoye kavuştu

globale çıkacakmı peki
  2. E

Yardım Mi9t Pro iç vidanın yalama olması

hocam anakartı koruma kapagı o korkunuz var ise internetten anakart koruma kapagı sipariş edebilirsiniz.
  3. E

Mod Dirençli cihazda nfc çalışıyor

imei attırdıgınız yere gidin muhtemelen gene direnç degiştirecekler
  4. E

Soru mi 10 tek sim kullananlar?

telefonu normal ayarlardan sıfırlarsanız imei gider twrpden sıfırlamanız lazım
  5. E

Soru mi 10 tek sim kullananlar?

bende imei attırdım sorunsuz güncelleştirmeleri alıyorum sıfırlamadıktan sonra imei silinmez hocam eger korkunuz var ise Twrpden Efs yedegini alıp öyle güncelleştirin
  6. E

Rom HyperOS VS Edition EU Mi 9T Pro / K20 Pro

bende sıkıntısız çalışıyor hocam magisk kurmadım
  7. E

magisk kurmazsan cihaz rootlu olmaz istedigin banka uygulamasınıda yükleyebilirsiniz.
  8. E

türkçe dil varmı hocam
  9. E

Yardım Telefonun güç menüsü kendi kendine açılıp telefonu kapanması

Aynısı Mi10 ile başıma geldi ince uçlu diş fırcası ile içini acıp on off yerini iyice temizledim acamazsanız telefncuya gidin temizlettirin sorun düzeliyor
  10. E

Soru Mi 10 direnç ile çift sim

direnç ile çift sim mümkün ankarada yapıyorlar
  11. E

Soru Mi 10 direnç ile çift sim

yazılımsal atılmıyor diye biliyorum yazılımsal sadece 1 imei atılıyor Rsa koruması oldugu için 2 sim direnç ile mümkündür.
  12. E

Soru Mi 10 Yazılım Sorusu

bende anlamadım siz çalışmıyor deyince araştırdım hindistan romunda çalışmıyor yazıyor ama bendeki nasıl çalışıyor çözemedim gitti
  13. E

Teşşekürler hocam Nfc'yi en iyisi bozmamak böyle devam india romda çalışması tuaf ama bölge türkiye ondan dolayımı çalışıyor acaba
  14. E

hocam bende anlamadım ama sorunsuz şekilde nfc çalışıyor şuanda denedim sorunsuz şekilde çalışıyor bende anlamadım telefon bugün 3 4 sefer kapanıp acıldı rom güncelleyim dedim ama bence dokunmayım nfc felan gider sonra :)
  15. E

hocam bu sürümde nfc yok diyorsunuzda ben sorunsuz şekilde nfc kullanıyorum yanlışınız olmasınm
Üst Alt