eren39 kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Brick Olan Xiaomi Cihaza Bootloader Kilit Açma Işlemi Yapılır Mı

ara vermiştim, gene arayışa girdim bir yolunu bulursak haberleşelim :D
  2. E

win 10 64 bit kulanıyorum bi sorunu çözüyorum başka çıkıyor
  3. E

windows 10 64 bit kullanıyorum yeni sürümdede QSaharaServer Fail: İstenen işlem için yükseltme gerekiyor diyor. Bi sorunu çözsem flaşlasam da kurtulsam telefonsuz kaldım 1 haftadır.
  4. E

çıkan seçeneklerde tüm seçenekleri denedim malesef hata hep aynı :(
  5. E

neden açmak istemiyim günlerdir uğraşıyorum. Onu da denedim , birsürü forumdada gezdim hepsinde hata alıyorum programların.
  6. E

redmi note 8 kilit kapanınca arka kapaktan edl modta mi flash işlem yapmıyor. uygulamadan hesabımı girip kilidi açmak için basıyorum buseferde developer olmalısın diyor ama telefon açılmıyor. yardımcı olumusunuz ne edl nede mi flash unlock işe yarıyor
  7. E

Yardım Redmi note 8 açılmıyor

arkadaşlar bootloader kilitli olduğu için böyle bir kişi mi unlock ile açın demiş. ben hesabımı girip açmak istediğimde ayarlardan devoloper seçeneğini açmamı istiyor. Telefon da brick olduğu için açamıyorum bunu açmanın başka bir yoldu yokmu ?
  8. E

Rehber Redmi 5 Plus için Test Point Metodu ile Unbrick Yapma Anlatımı

aynı sorun mevcut dediğiniz şekilde yapıyorum fakat; tür kitaplığı / DLL yükleme hatası.(0x80029c4a: Wait port ready to use 9 ) diye hata veriyor yardım ederseniz çok sevinirim telefon brick durumda.
  9. E

Soru Flash xbl error sorunu

aynı sorun bende var ama cihazı kilitlediğim için şimdi tekrar yüklemek istediğimde bootloader kilidi açık diye yüklemiyor.
  10. E

Cihaz açıkken bakmıştım global room var diye biliyorum. çözümü yokmu ?
  11. E

arkadaşlar telefonda bootloader kilidini kapatmak istedim internette minimal adb ile kapatıldığını gördüm bende aynı şekil yaptım cihaz sıfırlandı tekrar açılmak istenince açılmıyor. the mıuı version can't be installed on this device diye altta yazı çıktı reboot , wipe data ve connect with...
  12. E

Yardım Bootloader Kilidi kapatma

telefon normal kapalıyken de mi flash ta gözüküyor fastboot geçince kayboluyor kapalıyken atsam olmazmı ?
  13. E

telefonu hata ayıklama açıkken mi flash görmüyor kapatınca mi flashta görünüyor ama fastboot a alınca yine gözükmüyor mi flashta ne yapmam lalzım yardımcı olurmusunuz ?
  14. E

ne diye aratmam gerekiyordu bilmiyorum.Bulduklarımda nasıl yapıldığı yazıyordu kapatıldığı yazmıyordu.Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim. 1610468227 telefon hakkında pek bilgim yok.Bu dediklerinizi yapınca telefonum sıfırlanmış mı oluyor ona göre yedek alıcağım.telefonumda global 11.0.12 var...
  15. E

Yardım Play Protect Sertifika

Durumu özet geçeyim.Ürünü SIFIR diye satın aldım üründe sadece 2. imei aktif ikinci elmi bilgim yok tek derdim bootloader bir şekilde açılmış ben açmadım ve kapatmak istiyorum kapatmak için ne yapmam gerekli bunun bilgisini verirseniz sevinirim.
Üst Alt