eren1812 kullanıcısının son içeriği

1. E

Rehber Xiaomi Unlock Tool ile Bootloader Kilidini Açma

Dostum mesela bl kilidini actik stock romu flashbot ile yuklerken sadece cleanall secip kurulum tamamlandiktan sonra cihazi acip bl kilidini kapatamiyormuyuz? Eger oyle ise bu islem cok kolaylasir diye dusunuyorum. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  2. E

Ya ne kadar sacma sapan birsey bu android sistemi kardesim stock keni romunu bile sifirdan kuramiyoruz. En azindan ona izin vermeleri gerekir. Apple sisteminin gozunu seveyim tertemiz kurabiliyosun butun sistemi. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. E

Aynen oyle dostum oncelikle cevabin icin cok tesekkur ederim. Dun butun gece windows 64 pc de internette buldugum butun kaynaklarda verilenleri denedim olmuyor romlari buluyor secince mi unlock a yonlendiriyor. Simdi diyelim unlock basvurusu yaptik sms geldi actik cihazin bl kilidini stock rom...
  4. E

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. E

arkadaşlar selamlar apple ekosisteminden yeni xiaomi pocophone alarak android sistemine giriş yaptım. şimdi iphone da firmware indirip dfu moda alıp itunes üzerinden sıfırdan temiz kurulum yapıyordum.aynı şeyi pocophone android 9 mıui 10 için yapmak istiyorum. cihazım global kvk garantili...
  6. E

Rom Pocophone F1 Global Kararlı Miui V10.2.2.0 Fastboot İndirme Bağlantısı

arkadaşlar selamlar apple ekosisteminden yeni xiaomi pocophone alarak android sistemine giriş yaptım. şimdi iphone da firmware indirip dfu moda alıp itunes üzerinden sıfırdan temiz kurulum yapıyordum.aynı şeyi pocophone android 9 mıui 10 için yapmak istiyorum. cihazım global kvk garantili...
  7. E

İpucu Redmi Note 4 Modelleri Arasındaki Farklar

arkadaşlar bende bu telefondan aldım cepport sitesinden redmi note 4 yazıyor her tarafonda fakat kasadaki farklılıklarda cihaz bildiğin 4x benim için bir sıkıntı yok ama çok saçma birşey bu. ayrıca malzeme kalitesi öyle full metal telefonların verdiği hissiyatı vermiyor note 4 nasıldır...
Üst Alt