eren15935 kullanıcısının son içeriği

1. E

Soru Ekranın Üst Tarafındaki 3 Nokta Nasıl Kaldırılır?

Selamlar beyler. Redmi pad tabletimiz var. Hyperosa güncelledik. Keşke guncellemeseydik. Ekranın ust tarafında 3 Nokta sabit kalıyor. Ne yaparsam yapayım kaybedemedim. Sanırım kayan pencereler için özel bir düğme. Ekranı sağa sola yasliyor. Tam ekran oluyor vs. Bunu nasıl görünmez yaparız?
  2. E

Soru Redmi Pad Root?

O aklıma gelmedi hocam. Biraz uzak kaldım o konulara. Araştırıp bir deneyeyim. Teşekkürler bilgi için.
  3. E

Soru Redmi Pad Root?

Selamlar arkadaşlar. Aradım ama bulamadım. Konu da doğru yerdedir umarım. Helio g99 işlemcili redmi pad tablete nasıl root atarız? Rom yok sanırım. Root olsa da yeter tek başına. Yardımcı olursanız sevinirim.
  4. E

Rehber Oxygen Updater'ı kullanırken "Desteklenmeyen cihaz" mesajının çözümü

Selamlar. Konudaki APK ile yüklemeye çalıştım. Ancak %63te kalıyor. Önceden denemem olmuştu yine %60larda ayiklanamadi uyarısı vermişti. Neden olabilir bu?
  5. E

Uygulama Swift Backup' a alternatif yedekleme

Elbette. Bununla ilgili bir ayar da bulamadım. Hocam uygulamayı sildim tekrar kurdum. Yeniden root erişimi verip yeniden başlattım. Şimdi oldu. Teşekkürler ilginiz için. Sıkıntısız çalışıyor sanırım şu an. yn~~
  6. E

Hocam apknin yanında data icin seçenek olması gerekmez mi? Bende sadece uygulama yedekle seçeneği var.
  7. E

Uygulama Swift Backup Yedek Alma Uygulaması

Android 13te deniyorum. Uygulamayı yedekleyip geri yüklüyor. Fakat uygulamadaki veriler geri gelmiyor. Bir kaç farklı uygulamada denedim olmadı. Var mı fikri olan?
  8. E

Android 13te swift backup ile yedek alıyorum. Uygulamayı yedekliyor. Ancak kullanıcı verilerini almıyor. Normalde böyle mi bu?
  9. E

Recovery OnePlus 9 Pro TWRP 3.5.1 - v21.6.11 Tek Tuş Yükleme Aracı

Bu işlemi oneplus 10 proda denedim. Başarılı olmasına rağmen twrp gelmiyor. El ile denedim yine başarılı olmasına rağmen twrp gelmiyor. Sıkıntı ne olabilir acaba? Bootloader açık ve rootlu cihaz.
  10. E

Soru Oneplus 10 pro İmei Repair

Beyler selam. Şimdilik kayıt yok. Bu konuda hemfikiriz. Peki Avrupa versiyon ve çin versiyon arasinda ne fark var acaba? Kayıt çıktığında aradaki fark sorun olur mu?
  11. E

MIUI 13 Miui 13 By Ondroid - Android 12 - Port Rom

Bir de bunu deneyeyim dedim. Hdr modunda kamera bozuk çekiyor bende. Hdr kapalıyken sorun yok.
  12. E

MIUI 12 Mi 9T / K20 Global Kararlı Rom V12.1.4.0.RFJMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Anladım hocam. Dikkat ederim. 1 kez kapatmistim sanırım şimdiye kadar. O da dikkatsizlikten.
  13. E

MIUI 12 Mi 9T / K20 Global Kararlı Rom V12.1.4.0.RFJMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Yurtdisi cihaz hocam. Fark etmez benim icin. Sorunsuz olsun yeter ki. Teşekkürler. Bakayim bir konuya.
  14. E

Beyler en son resmi sürüm hangisi? Bu mu? Telefonu sıfırlayıp satisa koyacağım. Ona gore ayar cekeyim.
  15. E

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Hiç düşünmedim. Bir bakayım. Teşekkürler.
Üst Alt