Eren0818 kullanıcısının son içeriği

1. Eren0818

Yardım Adb telefonu tanımıyor

aynı hatayı alıyorum efendim zaten önceki sürümleri de burdan denemiştim tekrar denedim şimdi ama olmadı aynı hatayı verdi hatta burda driver yükleyicisine baktım yanında yeşil tik vardı 1604592988 adb installer programını da denedim powershell ekranında komutu girince tepki vermiyor
  2. Eren0818

Yardım Adb telefonu tanımıyor

Merhabalar kolay gelsin telefonumu adb tanımıyor fastboot ekranında ve normal açıkken de denenmeme rağmen tanımıyor adb devices adb shell yazdım ama olmadı adb nin sürğmlerini değiştirdim usb hata ayıklamam açık ve oem kilidi iznim açık yardımcı olabilir misiniz bu arada amacımı merak ederseniz...
  3. Eren0818

Yardım Global rom yükleyince gcam için etkinleşen kodlar silinir mi

Kusura bakmayın uğraştırdım aynı konu üzerinden devam edeceğim saygılar :) 1588862554 hocam sabrınızı zorluyorum ama gerçekten kusura bakmayın twrp üzerinden ve fastboot üzerinden rom yükleyemiyorum romu 2 defa indirdim gene olmadı mi flash toolu 2 kere indirdim aynı mi flashtool zip klösörünü...
  4. Eren0818

anlıyorum hocam sizi ama telefonum böyle kalınca mecbur oldum kusura bakmayınız
  5. Eren0818

mi flash dosyayı görmedi 1588860013 yonetici olarak çalıştırdım
  6. Eren0818

can not found file flash_all.bat yazıp error dedi
  7. Eren0818

hocam aslında ben 1 haftadır gcam yüklemeye çalışıyorum en sonunda başarabildim fakar boatloadet kildini kapatırken magiski uygulama içinden kaldır diyerek kaldırdım ve telefonum no command ekranına geldi forumda araştırdım nasıl çözülür diye çözüm bulamadım stoya adlı kullanıcı yorumda stock...
  8. Eren0818

hocam başarısız diyor yüklenemiyor dedi
  9. Eren0818

twrp üzerinden romu yükleyemedim yardım edebilir misiniz
  10. Eren0818

telefonda sorun oldu da global romu twrp üzerinden tekrar yüklücem bu olay sonucunda gcam için etkinleştirdiğimiz ayarlar gider mi ?
  11. Eren0818

Yardım Magisk kuramıyorum

uyarınız için teşekkür ederim haklısınız ama sorunumu forumda bulamadım daha doğrusu sorunu tam anlatamadım o yüzden kirlilik oluştu kusura bakmayın :)
  12. Eren0818

yaptım hepsini bitti dedi hocam 1588594753 daha sonra telefon açıldı magisk nerde hocam ? twrp yi güncelledim çalıştı işlemi yaptım bitti dedi
  13. Eren0818

bunun ile de olmadı hocam hata verdi telefonum android 10 olduğu için olabilir mi ? 1588593939 yeni güncelleme geldi de 1 ay felan oldu
  14. Eren0818

nasıl yapılıyor bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz
  15. Eren0818

sevgili hocam galiba sorunumu anlatamadım size kusura bakmayın indirdiğim magisk de yükle kısmında sadece 2 seçenek var birisi zipi indir diğeri dosya seçin ve yamalayın diyor doğrudan indir yok ve verdiğiniz rehberde bununla ilgili açıklama yok şimdiden teşekkür ederim hocam
Üst Alt