Eren.yariz kullanıcısının son içeriği

1. Eren.yariz

Sohbet Güncellersem daha kötü olmaz mı ?

bilgisayarım İ7 9. nesil ve intel sürücüsünü güncelle diye yukarıdaki uyarıyı alıyorum. Laptop 2020 üretim, güncelleme 2019 da piyasaya sürülmüş. Güncellersem daha kötü mü olur yoksa iyi mi ? Ve rapid depolama teknolojisi ne işe yarıyor ?
  2. Eren.yariz

Soru Laptop Soğutucu Ses Sorunu

Nuoxi 2400 rpm laptop soğutucu aldım. En düşük kademede çalışınca bile oyuncak yarış arabası veya buzdolabı gibi ses çıkarıyor. fan sesi değil. fan sesi ve cızırtı farklı sesler. Bu bildiğiniz cızırtı gibi bir ses. ilk kez laptop soğutucu aldım, böyle olması normal mi?
  3. Eren.yariz

Sohbet hepsiburada'da sahte Xiaomi satılıyor.

değişim talep ettim. sn kodu orijinal çıkmayınca koruma bantlarımı bile açmadım. eğer 2. kez gönderdikleri de orijinal olmazsa iade edeceğim.
  4. Eren.yariz

ben direkt hepsiburada'dan aldım sn kodu giriyorum hata veriyor. redmi cihazımı girince onaylıyor. Siz aldığınız gibi mi sorguladınız yoksa birkaç gün geçtikten sonra mı? 1620648680 merhaba. müşteri hizmetleri ile görüştüm. özür dileyip hatalarını kabul ettiler. değişim ya da iade edebileceğimi...
  5. Eren.yariz

xiaomi sn kodunu doğrulamıyor, ürünün bu adımdan sonra orijinal çıkma ihtimali var mı?
  6. Eren.yariz

Mİ Home satıcıları orijinal mi?

trendyol ve hepsi buradada ''mi home'' adı altında ürün satan mağaza var. Mi mağazaları ile bir bağlantısı var mı? orijinal xiaomi türkiye satıcısı mı?
  7. Eren.yariz

hepsiburadanın kendisinden aldım ama doğrulama kodu çıkmıyor. xiaomi sn kodu doğrulamıyor. amazondan alıp sahte çıkanlar da var. şans işi. hepsiburadaya iade talebi oluşturdum
  8. Eren.yariz

Hepsiburada satıcısı güvenilir diye mi true wireless 2 basic aldım. ürünün kutusunu bile açmadım şu an. arkasında bulunan S/N kodunu sorgulattığımda ise ürün bulunamadı, kod yanlış diyor. kodu doğru girdiğime eminim. Kutu hiç açılmamış olmasına rağmen sallayınca ses geliyor. orijinal bir ürünün...
  9. Eren.yariz

Sohbet nasıl orijinalliği anlaşılır? Xiaomi mi true wireless earphones 2 basic

yalnız earphones basic 2 benim bahsettiğim. xiaomi kulaklık isimlerinde çok sıkıntılı karışık 1620246999 detaylı aydınlattığınız için teşekkür ederim
  10. Eren.yariz

sahte olduğunu nasıl anladınız? iki gün sonra basic 2 yi teslimalacağım
  11. Eren.yariz

basic 2 ile basic 2 se farklı. amazon iade koşullarını okudum amazonda da kulaklık açılırsa iade alınmıyormuş.
  12. Eren.yariz

hocam fikirleriniz için teşekkür ederim. airdots 2 ile earphoe 2 basic karşılaştırmalarını izledim. herkes basic in daha iyi olduğunu söylüyor. alanların yorumları da bu yöndeydi. amazon üyeliğim yok. kulaklık açıldığı halde iade alınması çok güzel bir durum.
  13. Eren.yariz

Dostlarım selamlar, uzun süre araştırmalarım sonucunda mi true wireless earphones 2 almaya karar verdim. Bugün itibariyle hepsiburadadan sipariş verdim. Ürün ithalatçı garantili, bu ürünün orijinalliğini nasıl anlarım. Piyasada replikası bayağı var. Şu an ürünün ortalama fiyatı 200 tl civarı...
  14. Eren.yariz

Sohbet 6 ay sonra freedos sorunu

bu kanalı ilk kez gördüm. tüm videoyu ileri sarmadan izledim. dinlettiriyor kendini şüpheye düştüm acaba bilgisayarcının yüklediği windows zararlı mı diye 1619373200 hocam key aldım diyelim. bu keyin içinde zararlı yazılım olma ihtimali yok mu
  15. Eren.yariz

Sohbet 6 ay sonra freedos sorunu

hocam sağ alt köşede bu şekilde bir yazı çıkmıyor. ama ilk açınca lisans doldu ve ayrıntılar- kapat seçenekleri var. her zman kapata basmaktan gına geldi. bu işlemin orijinalden farkı nedir? Eğer bu kadar maliyeti uygun bir işlem ise insanlar neden orijinal windowsa binlerce lira veriyor
Üst Alt