Eren KS kullanıcısının son içeriği

1. Eren KS

Rom Mi 10 - Eu Android 12 Haftalık beta 21.11.30

Siliniyor hocam ki zaten temiz kurulum her zaman tavsiye edilir Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Eren KS

Rica ederim hocam dün ölü pc ile kurdum 1 saat 40dk sürdü ama çok şükür bir problem ile karşılaşmadım şuan kullanıyorum ufak tefek eksiklikler harici gideri var :) Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Eren KS

Kurulumu yaptım ve hala karanlık mod problemi devam ediyor Genel anlamda sorun yok yok sizi üzecek bir durum söz konusu değil fakat kaç haftadır çözülemeyen bazı problemleri hala çözmemişler Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Eren KS

Yardım Root img

Cihazın kullandığı yazılımının doysayının içinde Pc ye indirip içinden alabilirsin Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Eren KS

Soru Ölü Piksel Mi Sıkışmış Piksel Mi?

Ölü pixel direk net bi şekilde belli olur bu sanki içerden bişey olmuş toz kaçmış gibi duruyor Sent from my Mi 10 using Tapatalk
  6. Eren KS

Yardım Panoya erişim engellendi uyarısı

Ayarlar-uygulamalar-uygulamaları yönet-izinler-izinler-izinler-panoya erişim Buraya gelip izin verdiniz mi hocam Sent from my Mi 10 using Tapatalk
  7. Eren KS

Yardım Ghost touch olan bölge iptal edilir mi ?

Şöyle bişey paylaşılmış ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum bi deneyin isterseniz Sent from my Mi 10 using Tapatalk
  8. Eren KS

Soru Mi Pilot Katilma

Cihaz neydi hocam Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Eren KS

Soru Mi Pilot Katilma

Çin beta diyorsanız o iş kolay katılmaya gerek yok ama hatalarla boğuşmanıza gerek yok hocam Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Eren KS

Yardım Redmi k 30 cihazim kapandı açılmıyor

Hocam sorun daha derinde o zaman Anakarta kadar gider bu mesele Kablo şarj aleti ve en önemlisi şarj bordu değişmiş diyorsunuz Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Eren KS

Yardım Redmi k 30 cihazim kapandı açılmıyor

Bende de oldu şarj bordu yanmış değiştirdim Eğer sorununuz devam ederse muhtemelen sizin de aynı sorun var demektir Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Eren KS

Yardım Aosp Romlarda şebeke sembolü üzerindeki çarpı işaretini kaldırma

Hocam o mobil verinin açık olup olmadığını belli etmek için var Pixel experience romunda bunun için ayar yok diye biliyorum çünkü bu rom pixel romunun en sade hali Farklı aosp romlarda bunun ayarı var Bence önemsenecek bir şey değil kocaman ekranda küçücük bir çarpı işareti sonuçta :) Mi 10...
  13. Eren KS

Çözüldü Mi 9T Bootloader Açılmama Sorunu

Rica ederim hocam Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Eren KS

Çözüldü Mi 9T Bootloader Açılmama Sorunu

Hesaptan çıkış yapıp tekrar giriş yapın hocam Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Eren KS

Yardım WhatsApp'ta Bazı Kişiler Numara Olarak Gözüküyor ve Çift?

Hocam acaba kayıt ederken mi bi karışıklık yapıyorsunuz Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt