Eren KS kullanıcısının son içeriği

1. Eren KS

Soru mi 10 tek sim kullananlar?

Güncelleme yapın hocam sorun olmaz ama sıfırlamayın Hocam bu arada MIUI 12.5 bence mi 10 için çok daha stabil çalışan bir sürüm MIUI 14 benim düşünceme göre ara sürüm gibi oldu ve 14 ise telefonu ufak çaplı yorabilir En güzeli MIUI 12 de kalmak yani 2201123G cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  2. Eren KS

Soru 2024 te mi 10 alınır mı ?

Telefon güzel hocam ben de zamanında kullanmıştım fakat 4k 60fps de ois değil eis çalışıyor Ek olarak tek hat değil aslında onlar çift sim slotu almanız gerekecek Hindistan ve Çin resmi romlarında çift IMEI li gösteriyor birde custom eu romda gösteriyor Diğerlerinde hep tek IMEI var haberiniz...
  3. Eren KS

Soru Mi 10 Yazılım Sorusu

Telefon yurtdışı kayıtlı ise ve sim slotu tek ise sadece Hindistan ve Çin romunda şebeke alırsınız bir sorununuz yoksa romu değiştirmeyin boşuna Sent from my 2201123C using Tapatalk
  4. Eren KS

Haber [Rehber] HyperOS Bootloader Kilidi Açma - Adım Adım Anlatım

Hocam o başka bir mesele Mi hesabının arama geçmişi ve mesajları senkronize etmesi için sim kart aktivasyonu gerekiyor Eğer aktif olmazsa bu 2 yedeği yapmıyor ve düznli olarak yurtdışına mesaj atıyor ve ücret kesiyor Size tavsiyem ayarlardan üst kısma yetki yazın Yetkilendirme ve iptal...
  5. Eren KS

Sorunu çözdüm dedin hocam sonra ortadan kayboldun Eğer şans eseri işlemi yaptıysan bu sorun çözmek değil ama bir yöntem denediysen bunu bizimle paylaşırsan çok mutul edersin bu kadar insanı Sent from my 2201123C using Tapatalk
  6. Eren KS

Tabiki hyperos öncesi kilit açmak çok daha mantıklı ben de herkese aynı böyle söylüyorum Kilit çok çok önemli bir şey Xiaomi kullanıcıları açısından Malum işlemde de hyperos da sorun çıkacağını sanmıyorum Sent from my 2201123C using Tapatalk
  7. Eren KS

HyperOS galeri uygulaması sürüm düşürme

Adb üzerinden galeri uygulamasını kaldırıp yüklemek istediğiniz APK yı kurmayı deneyin hocam Ama şöyle bir durum da var bazı sistem uygulamaları galeri de buna dahil çoklu görev içerisinde olduğu için telefon hata vermeye başlayabilir Sent from my 2201123C using Tapatalk
  8. Eren KS

Arkadaşlar daha önce de sordum Bu yöntem ile kilit açamayanlar hata alanlar veya bir türlü ilerleyemeyenlere söylüyorum Cihazınızı kontrol edin çin model mi global model mi Çünkü 2. maddeden anladığım kadarıyla çin bölgesi dışındaki cihazlar için geçerlidir gibi bir şeyden söz ediyor Sent from...
  9. Eren KS

Beklemedeyiz :) Sent from my 2201123C using Tapatalk
  10. Eren KS

Hayır tabiki orda dediği şey şu şu tarihe kadar yapabilirsin diye belirtmiş Eğer verdiği tarih kilit açma günü olsaydı kimse beklemez gider yetkili hesaptan açtırırdı Sent from my 2201123C using Tapatalk
  11. Eren KS

Kilit Açma İçin Başvurun" seçeneğine tıklayın. Eğer "15/02/2024 tarihine erişim izni aldınız" uyarısı alırsanız, burada tarih değişiklik gösterebilir. Örnek olsun diye böyle bir tarih yazdık, tarih aldıysanız işleminiz tamamdır. Bu maddeyi okumadın heralde hocam Sent from my 2201123C using...
  12. Eren KS

Hocam saati neden bekliyorsun ki PC den bir kontrol et bence oluyorsa zaten olur olmuyorsa beklemeye devam Sent from my 2201123C using Tapatalk
  13. Eren KS

HyperOS 13 T pro botloader kilidi açıldı ama güncelleme görünmüyor

Tamam işte adamlar yazmış ki bootloader kilidi açık olanlara hyperos güncellemesi gelmeyecek Kilidini madem açtın 3 farklı yöntem ile kurabilirsin romu Sent from my 2201123C using Tapatalk
  14. Eren KS

Bi rehber okudum yabancı kaynak mi comunuty uygulamasından Uygulama üzerinden tarih aldıktan sonra 72-168 saat aralığında kilidin açılacağını söylüyor Yani utgulamadan tarihi aldıktan sonraki işlem olarak geliştirici seçeneklerine yönlendirme yapmamış Eğer tarih alan var ise mi unlock tool...
  15. Eren KS

HyperOS 13 T pro botloader kilidi açıldı ama güncelleme görünmüyor

Bootloader açılınca MIUI 14 son srüm ve sonraki güncelleme hyperos ise güncelleyicide güncelleme olarak gelmeyeceğini sağır sultanın duyduğunu tekrar tekrar ve tekrar bir de ben söyliyim dedim bilmem anlatabildim mi Sent from my 2201123C using Tapatalk
Üst Alt