Eren KS 'in en son etkinliği

• Eren KS
    Eren KS , Yardım Root img başlıklı konuya cevap yazdı.
    Cihazın kullandığı yazılımının doysayının içinde Pc ye indirip içinden alabilirsin Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  • Eren KS
    Eren KS , Soru Ölü Piksel Mi Sıkışmış Piksel Mi? başlıklı konuya cevap yazdı.
    Ölü pixel direk net bi şekilde belli olur bu sanki içerden bişey olmuş toz kaçmış gibi duruyor Sent from my Mi 10 using Tapatalk
  • Eren KS
    Eren KS , Yardım Panoya erişim engellendi uyarısı başlıklı konuya cevap yazdı.
    Ayarlar-uygulamalar-uygulamaları yönet-izinler-izinler-izinler-panoya erişim Buraya gelip izin verdiniz mi hocam Sent from my Mi 10...
  • Eren KS
    Eren KS , Yardım Ghost touch olan bölge iptal edilir mi ? başlıklı konuya cevap yazdı.
    Şöyle bişey paylaşılmış ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum bi deneyin isterseniz Sent from my Mi 10 using Tapatalk
  • Eren KS
    Eren KS , Soru Mi Pilot Katilma başlıklı konuya cevap yazdı.
    Cihaz neydi hocam Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  • Eren KS
    Eren KS , Soru Mi Pilot Katilma başlıklı konuya cevap yazdı.
    Çin beta diyorsanız o iş kolay katılmaya gerek yok ama hatalarla boğuşmanıza gerek yok hocam Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  • Eren KS
    Eren KS , Yardım Redmi k 30 cihazim kapandı açılmıyor başlıklı konuya cevap yazdı.
    Hocam sorun daha derinde o zaman Anakarta kadar gider bu mesele Kablo şarj aleti ve en önemlisi şarj bordu değişmiş diyorsunuz Mi 10...
  • Eren KS
    Eren KS , Yardım Redmi k 30 cihazim kapandı açılmıyor başlıklı konuya cevap yazdı.
    Bende de oldu şarj bordu yanmış değiştirdim Eğer sorununuz devam ederse muhtemelen sizin de aynı sorun var demektir Mi 10 cihazımdan...
Üst Alt