Eren HELVACI kullanıcısının son içeriği

1. Eren HELVACI

Soru Mi 11 Lite DOKUNMATİK DONUYOR!!

Garantiye verdin mi?
  2. Eren HELVACI

Nasıl düzlenleniyor?
  3. Eren HELVACI

Mİ 11 Lite Cihazımın Ekran ara ara donup kalıyor. Bazen bir iki dakika gidip anca geliyor. Ve bu olurken aynı zamanda ekran olayları devam ediyor. Cihazıma çoğu yazılımı attım. Global, Tr gibi romları attım sorun aynı şekilde devam etti. Bu sorun kendi kendine oluştu çoğu yolu denedim. Aynı...
  4. Eren HELVACI

Yardım Mi 11 Lite Ekran donması

Mİ 11 Lite Cihazımın Ekran ara ara donup kalıyor. Bazen bir iki dakika gidip anca geliyor. Ve bu olurken aynı zamanda ekran olayları devam ediyor. Cihazıma çoğu yazılımı attım. Global, Tr gibi romları attım sorun aynı şekilde devam etti. Bu sorun kendi kendine oluştu çoğu yolu denedim. Aynı...
  5. Eren HELVACI

Yardım Mi 11 lite Ekran Takılı Kalıyor

Yazılımı başarılı bir şekilde attım. Sıvı almayla alakası olabilir mi?
  6. Eren HELVACI

Yazılım la Rom farklı mı oluyor? Öyleyse nasıl yazılım atılır?
  7. Eren HELVACI

Yurtdışı ürün olarak aldım. Jelatini üzerindeydi arkasında ve önünde. Yani sıfır. 1667218605 Ekran testini de geçiyor.
  8. Eren HELVACI

Ekran dokunmatiği donuyor. Sorun ekranla ilgili. Az önce de sürümü düşürdüm yine düzelmedi. Sıfırladıkça yada rom attıkça daha çok oluyor.
  9. Eren HELVACI

Mİ 11 Lite Cihazımı alalı bir sene olmadı. Ekran ara ara takılı kalıyor. Bazen bir iki dakika gidip anca geliyor. Ve bu olurken aynı zamanda ekran aktiviteleri devam ediyor. Cihazıma çoğu yazılımı attım. Global, Hindistan gibi romları attım sorun aynı şekilde devam etti. Bu sorun kendi kendine...
  10. Eren HELVACI

Yardım Isınma

Cihaz 2 el oyun atınca 40 dereceye çıkıyor ve soğuması zaman alıyor sizce sorun yaşatır mi
  11. Eren HELVACI

Yardım Cihazdan çıt çıt sesler gelmesi

Inşallah öyledir çünkü kaçak olduğundan şüphe ediyorum
  12. Eren HELVACI

Yardım Cihazdan çıt çıt sesler gelmesi

Telefonun arka kısmındaki kameranın alt tarafına, hafif parmak dokununca, çıt çıt sesler geliyor. Bu seslerin, mi logosuna dokununca da geliyor. 5 dakika aradan sonra tekrar yapıyorum kesiyor.
Üst Alt